Realizovat se můžeme každý po svém. Někdo při sportu, jiný v psaní povídek a další pak v rekonstrukcích a hledání potenciálu starých věcí. V tomto článku máme možnost se podívat na fantasticky zrekonstruovaný dům v Německu postavený v roce 1947.

Dokonalou rekonstrukci provedla společnost s názvem ONE!CONTACT – Planungsbürg, která pochází ze severozápadního Německa. Sami majitelé o svém domu říkají, že jde o jejich místo klidu a míru s velkou blízkostí k přírodě. Na zahradě proběhlo mnoho terénních úprav. Jednou z nich je například stavba kamenné podezdívky, malý rybníček a vodopád. Rodinný dům se může pyšnit výraznou fasádou a velkými energeticky úspornými okny.

Interiér domu je příjemně osvětlen slunečním světlem a moderní nábytek dodává domu velmi příjemnou atmosféru. Doporučuji si všimnout dlouhého vestavěného krbu v kuchyni, který vytváří jakési srdce domova. Ačkoliv dům zvenku působí celkem malý, můžeme v něm nalézt plochu okolo 300 metrů čtverečních. To nahrává i tomu, že si majitelé mohou dovolit tak velkou a nádhernou šatnu.

Je opravdu fascinující, jakou práci odvedli architekti a stavitelé. Pokud byste se tedy také rádi realizovali v rekonstrukci nějakého domu, doufám, že Vám tento článek bude inspirací.

http://one-contact.de/portfolio/ort-der-ruhe/
http://freshome.com/1947-home-germany-contemporary-update/

Inzerce