Kniha „Život je fascinující“ je jednou z nejenergičtějších knih, které jsem kdy četl. Charlie „Tremendous“ Jones byl výjimečným motivačním řečníkem, který oplýval opravdovou vlnou nadšení pro život, a to samé vnesl do své knihy v originále „Life is Tremendous“.

První vydání vyšlo ve Spojených státech již v roce 1968 a sklidila obrovský úspěch. Jak můžete číst na přední straně knihy „Prodáno více než 600 000 výtisků“. U nás kniha vyšla v roce 1997.

V knize od Charlieho jsem objevil náboj entuziasmu, který mi pomohl ji přečíst jedním dechem. Kniha má pouze 100 stran, takže nejde o nějaký valný zázrak, že jsem ji přečetl najednou, ale vypovídá to o této knize to nejdůležitější, tedy, že splňuje slova napsaná na obalu. Na obalu můžete číst: „Chcete být šťastní, tvůrčí, zdraví a sebejistí? Entuziasmus to změní!“ a opravdu, když budete číst tuto knihu, získáte mnoho energie do fascinujícího života, která Vám pomůže s motivací bojovat o svůj další sen.

„Nyní jsem již pochopil jednu věc, a to, že proces učení se žít je NEEEKONEEEČNÝ!“

Kniha je psána jednoduše a je proložena krásnými citáty velkých osobností. Og Mandino o ni prohlásil: „Kniha Život je fascinující má své zvláštní místo v mé knihovně.“ A domnívám se, že když spisovatel, píšící nejlepší příběhové motivační knihy, o ni prohlásí něco takového, tak na tom pravděpodobně něco bude. Doporučuji ji přečíst každému, kdo v životě postrádá vzrušení ze samotného žití.

„Nikdo neviděl věci tak velkými, jak by mohly být viděny, nebo nezachoval věci tak prostými jakými by mohly být.“
Inzerce