Určitě jste si častokrát všimli lidí, kteří výborně působí na ostatní. Doslova Vás upoutají svým projevem, gesty a myšlenkovými pochody, jenž nevytváří nic jiného než kladné výsledky. Mnozí z nás by tyto lidské schopnosti mohli považovat za jakýsi ,,dar z nebes“, nicméně Dale Carnegie se svou knihou ,,Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru“, Vám dokáže naprostý opak!

„Dělejte to, z čeho máte strach. A dělejte to opakovaně. To je nejrychlejší a nejjistější způsob, jak strach porazit.“

Kniha, jež dokáže změnit Vás postoj k sociálním interakcím na jinou úroveň. Je vůbec něco takového možné? Po jejím přečtením začnete postupně věřit, že to možné opravdu je. Soubor moudrosti Dale Cagnegiho se prodává po celém světe stále jako bestseller. Tento úžasný spisovatel, motivační řečník a zakladatel Dale Carnegie Training, po sobě zanechal doslova klíč od dveří do místnosti pochopení, klidu a rozvážnosti. Dílo obsahuje spoustu rad ohledně kooperace či poznávání, nicméně zdůrazňuje i složité věci, jako je například správné vyjádření nesouhlasu, nebo vytvoření výchozího bodu s komplikovanými lidmi. Staňte se skrz tento soubor vědomostí pravou charismatickou osobností a přilákejte více úspěšných lidí na svou stranu.

 

Nepracujte jen s jednotlivci

Carnegie jde se svou knihou ještě dál. Uplatňování těchto zásad při komunikaci s jednotlivými lidmi je určitě skvělé, ale co takhle ztížit prostředí a posunout laťku o trochu výše? Každý se chceme posouvat postupně výše, a proto se v knize nedočtete pouze osvědčené rady a typy na práci s jednotlivci, ale také na utvoření správného prostředí pro Váš budoucí vystup před publikem. Budujte v sobě disciplínu a pracujte se svými emocemi, jako pravý profesionál. Naslouchejte vašim zaměstnancům, hovořte k publiku, veďte ostatní ke kladným odpovědím. To vše a ještě více Vám autor nabízí skrz tento klíč k práci s okolím.

„Je jen jediný způsob, jak přesvědčit člověka něco udělat. A to přesvědčit ho, že to udělat chce.“

Přečte se rychle, obohatí mysl a dovolím si říci, že také výborně zvedne sebevědomí. Doslova ve Vás vytvoří pocit empatického mistra, který koná s rozvahou a rozumí svým i cizím emocím. Je čas budovat plnohodnotné vztahy a rozvíjet svůj potenciál. Překonejte své strachy a ukažte, že jste pravý leader!

Inzerce