Již podle názvu domu můžeme říci, jaká energie by měla z tohoto nádherného domova vyzařovat. „Viento“ znamená ve španělštině slovo „Vítr“, což značí, že je dům plný živoucí moudrosti a moderní inovace. Architekti čerpali z dávných filozofických designů, které využívají sílu vody a větru. Viento House se skládá ze čtyř ložnic, dvou koupelen, otevřeným obývacím pokojem a studovny. Úžasných 338 metrů čtverečních plochy domu přesahuje veškerá očekávání jeho majitele.

 

Dům je naplněn velkým množstvím přirozeného světla a čerstvého vzduchu díky velkým oknům a řízeným systémem žaluzií a skládacích dveří. Skryté solární panely na střeše dále přidávají k úspoře energie a celkové inovativnosti domova. LED světla, která tančí po přízemí obývacího pokoje, jsou další ukázkou inovativnosti domu.

Nádherná kuchyň má k dispozici kvalitní profesionální spotřebiče, pevný povrch a moderní skříňky a zásuvky s měkkým závěrečným tlumením. V kuchyni máme také k dispozici integrovaný gril a vestavěnou pec na pizzu. Dalším skvostem inovativnosti domu je studijní výklenek, navržený tak, aby probouzel inspiraci při pohledu na severní světlo.

Věříme, že poněkud delší článek na téma našeho vysněného domova ve Vás vzbudil další dávku inspirace k vytvoření si svých vlastních představ o svém budoucím domu snů.

http://www.residentialattitudes.com.au/custom-design/churchlands/

Inzerce