O svém vysněném bydlení máme každý představy naprosto odlišné. Dnešní článek je výjimečný, jelikož se podíváme na byt, který se nachází na předměstí Berlína a je vystavěn naprosto v odlišném stylu než ostatní byty.

 

Byt byl zrekonstruován v letošním roce polskou společností Loft Szczecin, která se zabývá rekonstrukcemi starších bytů. Restaurátoři říkají, že před začátkem veškerých prací muselo být z bytu vyneseno obrovské množství odpadků, jelikož v bytě dlouhou dobu nikdo nepobýval. Byt se musel nechat nějakou dobu celý vyschnout a poté bylo potřeba udělat naprosto novou podlahu a některé zdi.

Z fotografií si můžete povšimnout, že nejde jen tak o ledajaký byt. Architekti celkový design popsali jako „trochu výstřední, tajemný a elegantní“. Nábytek pochází z Polska, Dánska a České republiky!

Pokud tento byt v „rustikálním“ stylu není přímo Váš šálek čaje, je zde stále možnost se nechat inspirovat některými detaily bytu, proto velmi doporučuji se na fotografie podívat více do hloubky.

Mě osobně zaujala historie tohoto bytu, kdy někdo přišel do místností plných odpadků a snažil se zde vidět nějaký potenciál, který se mu poté podařilo naplnit.

http://loft.szczecin.pl/portfolio/29-Letnie_mieszkanie_pod_Berlinem
http://freshome.com/rustic-apartment-berlin/

Inzerce