Pro tento článek mě inspiroval obrázek, na který jsem narazil pouhou náhodou na jednom profilu na sociální síti. Je fantastické, že v dnešní době můžeme jen díky jednomu obrázku zjistit kde se dané místo nachází. Pokud jste ještě nepostřehli, server google.com nabízí také vyhledávání nejen na základě textu, ale také na základě Vámi zvoleného obrázku.

Ačkoliv jde o velmi luxusní hotel, tak mě osobně nejvíce zaujal výhled, jaký je možno z hotelu pozorovat. Jedná se o hotel s názvem Shangri-La, který se nachází v centru Sydney a je z něho vidět na impozantní panorama města Sydney.

    

Pokud by Vás výhled jak z Vašeho pokoje, tak z restaurace omrzel, můžete navštívit hotelové lázně, nebo se jít projít přímo do centra města. Na večeři se můžete opět těšit nádhernému výhledu ve výškové budově. Nejen, že jde o velmi příjemné místo pro večeři, ale také jídlo je podle recenzí opravdu vynikající.

 

Podle mého názoru jde o jedno z nejromantičtějších míst na světě. Velmi bych doporučoval vzít na takovouto romantickou večeři svého druha.

 

Věřím, že již fotografie v úvodu článku Vás přesvědčila, že večeřet s tak nádherným výhledem a s lidmi, které máme rádi, je jednou z věcí, které nesmí chybět na našem seznamu snů a cílů.

http://www.shangri-la.com/sydney/shangrila/
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4-JDQ6KZE7Y
http://www.traveller.com.au/shangrila-sydney-hotel-renovation-first-look-at-8-million-revamp-12kcyz

Inzerce