Jak jsem již předeslala v rozhovoru s Matoušem Vinšem, dnes Vám představím knihu, která otevírá oči všem, kteří se ještě neodhodlali vyrazit na cesty plné dobrodružství. Jedná se o Travel bibli, která se stala bestsellerem roku 2016. A co se v ní můžete dozvědět? To si přečtěte v našem článku.

Dnešní článek věnuji knize, která otevřela oči mnohým ještě nerozhodnutým cestovatelům. Řeč bude o Travel bibli, kterou v roce 2016 vydal Matouš Vinš a Petr Novák.

Co se v Travel bibli dozvíte? Například, že cestování není drahé, jak překonat strach, kde pořídit nejlevnější letenky nebo jak na cestách ušetřit či si přivydělat. Kapitoly v knize jsou rozepsány tak, že jakmile začnete číst, budete muset tuto knihu dočíst najednou a už v polovině budete kupovat letenky do Asie.

Dle informace z webu tato kniha dostala do světa přes deset tisíc cestovatelů. Zjistíte v ní, že potřebujete výrazně méně peněz, než jaké jsou předsudky. Stanete se specialistou přes letenky a budete vědět, kde přesně je najít. Zjistíte, jak využívat vaše vlastní bydlení chytře nebo komu svěřit psa. Přesvědčíte se, že vůbec nemusíte končit v práci. Naučíte se, jak cestovat dlouhodobě s jediným batohem nebo jak vše dostat do příručního zavazadla. Naučíte se, co udělat, abyste skutečně poznali místní kulturu i tamější obyvatele. Dozvíte se, jaké uzavřít pojištění, jak využít to, co umíš v zahraničí, jak zvládnout celodenní práci za pár hodin a kde bydlet a jíst, aby peníze na 14 dní pohodlně pokryly více než měsíc.

Mně osobně se tato knížka moc líbí. Jsem teprve v polovině a věřím, že druhá půlka bude stejně motivační jako ta první. Je totiž vidět, že si kluci vše zažili na vlastní kůži a že to jsou také obyčejní smrtelníci jako všichni. Jen se nebáli vyjít ze svých všedních dnů a pustili se na cestu. Kdo zaváhá, prohraje. A čas běží a běží, tak ho neztrácejme a udělejme to rozhodnutí co nejdříve!

http://foto.penzion-stmoritz.cz/product/product_id/34
http://shop.pod7kilo.cz/p/travel-bible-rozsirene-vydani-529-g/
https://travelbible.cz/
http://www.machupicchu.org/machu_picchu_travel_tourist_information.htm
http://levnocestovani.cz/pariz-prahy-vikend-za-2280kc-letenky-ubytovani-bazenem-krasnym-vyhledem/

Inzerce