V každém z nás se skrývají sny různých podob. Dnes zavítáme přes půl světa na místo, kde by málokdo očekával, že se pěstuje vinná réva. Místo na které se podíváme, se nachází necelých 10 kilometrů od pláže v Malibu ve státě Kalifornie. Tím místem je nádherná rezidence se sady vinné révy se jménem Malibu Rocky Oaks Estate Vineyard.

Sídlo bylo zrekonstruováno rodinnou firmou v roce 2003 a bylo zde vysázeno 10 druhů vinné révy na 37 akrech půdy. Víno je zde ručně sbírané a pečlivě udržované týmem odborníků a již od počátku získávala vinice mnohá ocenění a stala se jednou z nejuznávanějších v celém kraji.

Vína, která jsou zde pěstována, mají svou specifickou vůni, barvu a chuť díky jedinečné poloze na sopečné půdě. Strmé srázy a výška okolo 600 metrů umožňují dokonalý přístup slunci. Pokud se k tomu přidá ještě proud vzduchu směřujícího od oceánu, jde o velmi výjimečné podmínky k pěstování skvělého vína.

Rezidence v toskánském stylu, která je nad vinicí vystavěna vytváří pocit malého zámečku, proto je pohled na panorama tak nádherný. Uvnitř je stavba ale naprosto moderní a zároveň velmi zapadá svým stylem do celkového vzhledu domu.

V Malibu Rocky Oaks se však nepěstuje pouze víno. Pořádají se zde naprosto fenomenální svatby při západu slunce s překrásnými hostinami. Ať už je Vaším snem při cestě do Kalifornie pouze navštívit vinný sklep v Malibu, uspořádat zde nádhernou svatbu nebo je vaším snem vystavění podobného projektu ve vašem kraji, budeme velmi rádi, pokud za svými sny půjdete, protože Malibu Rocky Oaks je důkazem toho, že je možné realizovat podobné fantastické věci.

https://www.instagram.com/p/BBqi59OCn-z/?taken-by=luxuryworldtraveler
http://maliburockyoaks.com/wp-content/uploads/Malibu_Rocky_Oaks.pdf
http://maliburockyoaks.com/estate/
http://www.yelp.cz/biz_photos/malibu-rocky-oaks-estate-vineyards-malibu

Inzerce