Snad každá žena na světě má ráda kabelky. Aby také ne! Kabelka nás každý den a za každé příležitosti dokáže zachránit. Kabelky všech velikostí, tvarů, barev… pro každou situaci jiná. Na plesy a večírky malé elegantní psaníčko, pro každodenní nošení pořádně veliká „kabela“, do které se vejdou všechny nezbytnosti, které ženy potřebují. Přiznejme si to, že ve skrytu duše si každá přejeme mít zázračnou kabelku, jako měla Hermiona. Takovou, do které se vejde vše, co prostě nutně každý den potřebujeme mít u sebe!

Stejně tak si ženy přejí, aby jejich kabelka byla i něčím jedinečná. Aby se odlišovala od ostatních sériových kusů, které můžeme potkat na každém rohu. Některé světové značky poskytují takové služby, že vyrobí ženě kabelku podle jejích přání, ať už se jedná o celkový vlastní design nebo jen vyšití monogramu. Ovšem ne každá si můžeme dovolit utratit desetitisíce za takový skvost. Právě proto vám dnes představím kabelku s naprosto jedinečným nápadem, který se navíc zrodil v hlavách dvou českých mladíků.

Námětem pro vznik tohoto nápadu byly především drahé značkové kabelky a jejich padělání. Ano, některé ženy utratí obrovské částky za pravou značkovou kabelku, splní si tím sen. Mají svou vysněnou kabelku. Mají něco, co jen tak někdo nemá. Anebo ne? V autobuse má tu samou kabelku na klíně postarší paní. Na ulici ji uvidíte v ruce mladé slečny, která snad chodí teprve na základní školu. A takových případů je víc. Sen o úžasné jedinečné kabelce se hroutí jako domeček z karet a za vším stojí jediné. Laciné kopie drahých snů.

A právě této problematiky si všimli Petr a Vojta, kteří následně vytvořili českou módní značku Noire. A pod touto značkou přivedli na svět naprosto jedinečnou kabelku. A v čem tkví tato jedinečnost? Každá kabelka má stejný design. Je černá, z kvalitní kůže, lehká prostorná, uvnitř má spoustu malých kapsiček, což se určitě vždy hodí. Už jen samotný vzhled kabelky je krása. Ovšem každý kus této kabelky je originál. A to především kvůli jejich kódům uvedeným v jejich dolním rohu. Tato unikátní čísla nejen, že krásně na kabelce vypadají, ale zároveň v sobě skrývají tajemství jejich majitelky.

Není to jen tak ledajaký kód. Jak jsem již uvedla, hlavní myšlenkou této kabelky je jedinečnost. A její tvůrci se rozhodli tuto jedinečnost vytvořit ve spojení s online světem. Každý z nás dnes již máme svůj vlastní profil na sociální síti. Proč by určitý typ profilu nemohla mít i naše kabelka? V souladu s vytvořením výjimečné kabelky tak vytvořili také naprosto novou mobilní aplikaci, která nese rovněž název Noire.

S novou kabelkou zároveň její majitelka dostává certifikát s kódem. Tento kód uvedený rovněž na kabelce nemá nikdo jiný. A pomocí tohoto kódu se jeho majitelka může přihlásit do aplikace Noire, kde může se světem sdílet svůj život s kabelkou Noire a inspirovat i ostatní majitelky, jak a k čemu se dá tato kabelka nosit. Dalo by se tedy říci, že jedinečnost této kabelky tkví v jedinečnosti její nositelky.

Tuto aplikaci si může stáhnout kdokoliv, bez ohledu na to, zda je anebo není vlastníkem kabelky Noire. Aplikace má sloužit všem milovnicím módy a stylu bez výjimky. Když tedy potkáte na ulici slečnu s touto kabelkou a líbí se vám, co má zrovna na sobě, můžete si kód její kabelky zadat do aplikace a inspirovat se jejím stylem. Tato kabelka i aplikace je v dnešní době úspěšná především u blogerek, které zde sdílí své každodenní outfity, kterými inspirují své sledovatelky.

Ale i když nemáte blog, může se díky této myšlence někdo jiný inspirovat přímo od vás. A pokud si nepřejete být inspirací, jednoduše aplikaci používat nemusíte. Stačí si užívat ten pocit, že máte krásnou, praktickou a naprosto unikátní kabelku, kterou na žádné jiné ženy neuvidíte. A když? Tak ji určitě nebude mít ozdobenou stejným kódem jako vy.

A navíc, pokud si kabelku rozhodnete pořídit, podívejte se, v jak nádherném balení vám přijde. No řekněte, nepřipomíná vám to pohádkovou truhlici s pokladem?

https://www.noirefashion.com/products/noire-handbag
http://www.luxus.cz/kabelka-je-propojena-aplikaci-noire
http://www.mamou-stylove.cz/2016/10/31/outfit-cerna-jako-noire/
http://www.blondsite.cz/2016/10/noire-code-of-fashion.html
http://lola-j.cz/vse-o-kabelce-noire-podzimni-outfit/
http://withlovek.cz/2016/11/13/noire-code-fashion/

Inzerce