Pomalu, ale jistě se nám blíží zima. Proto jsem si pro dnešek připravil článek na téma velmi luxusních krbů, které nám pomohou se právě při takových chvílích zahřát.

Na fotografiích jsou vidět velmi luxusní krbová kamna, která vystavěla Londýnská společnost Modus. Společnost Modus se zabývá stavbou a návrhem krbů v luxusních částech Londýna.

Před tím, než jsem si začal vyhledávat obrázky a informace pro tento příspěvek, jsem ani nevěděl, kolik možností provedení krbů existuje. Můžete si nechat postavit vyzděný krb, nebo krb zcela mimo zeď. Je také možnost mít otevřený krb, nebo takový, který je ve zdi a je do něho možno nahlédnout z více stran.

Jinou možností je nechat si vystavět krb, který Vám firma přímo navrhne prostřednictvím architekta, a vychytá tak veškeré detaily vaší představivosti. Dalším, na co je třeba se zaměřit, jestli budou krbová kamna na dřevo nebo na plyn. S plynem jsou možná menší starosti, ale nic nezachytí atmosféru hořícího krbu tak jako čerstvé dřevo.

Každopádně výběr ponechám pouze na Vás a na tom, s jakou architekturou se ztotožníte. Přeji Vám mnoho úspěchů a splněných snů.

http://modusfireplaces.com/

Inzerce