Už jste někdy uvažovali nad tím, kolik skupin lidí je okolo nás? A do kolika skupin my sami patříme? Člověk je tvor velice společenský a dokonce i lidé, kteří by se označili za samotáře, jistě patří k nějaké skupině lidí. Skupinku lidí můžeme nazvat jako tým. Do týmů se sdružujeme s ostatními lidmi, protože nás něco spojuje. Například ve sportovních týmech nás spojuje láska ke konkrétnímu sportu. Další skupinou, kterou můžeme označit jako tým je naše rodina. A nakonec v práci jistě patříte do nějakého týmu. Určitě Vás napadá mnoho dalších příkladů.

Z toho nám vyplývá, že se jistě bude hodit, když se o týmech něco naučíme. Ale nejen to. Knížka, se kterou Vás dnes chci seznámit, Vám přinese plno inspirace a praktických rad, jak vybudovat a vést tým. Ne však ledajaký tým, ale velmi výkonný tým. A každý tým chce být velmi výkonný. Sportovní tým chce vyhrávat, pracovní tým chce vydělávat co nejvíce peněz a odvést tu nejlepší práci. Také se ptáte, proč se to daří jen některým vybraným?


„Váš tým má velký dosud nevyužitý potenciál.“

Tajemství týmů od Marka Millera a Kena Blancharda (oba autoři dalších skvělých bestsellerů) vám prozradí principy, díky kterým se i Váš tým může stát velmi výkonným, nebo dokonce nejvýkonnějším v okolí. Knížka jde ale mnohem dále. Jak řekl Tomáš Baťa, k vybudování velké společnosti musíte nejprve vybudovat sebe. To stejné platí i pro týmy. A proto v knížce najdete podněty i ke zlepšení vašeho vlastního leadershipu.

„My jsme neobjevili jen tři věci. Tajemství týmů spočívá v tom, že dokážou tyto tři věci spojit v jedinou.“

Že žádný tým nevedete? To se do budoucna může změnit. A pokud na sobě pracujete tak se to jistě změní. Proto se Vám bude náskok jistě hodit. Knížka navíc všechny myšlenky předkládá formou jednoho uceleného příběhu, ve kterém se stanete součástí týmu jedné nadnárodní korporace, kde si položili otázku „Jak vybudovat velice výkonné týmy?“ Příběh je čtivý a velice zajímavý, takže Vás knížka jistě bude bavit.

A jaké jsou teda TY principy? Nechci Vás napínat, ale já Vám je neprozradím. Až si knihu přečtete, klidně nám napište, jaké jste objevili.

http://elia-group.com/images/team1.jpg

Inzerce