Cítíte se nejistě při práci s kolegy nebo svými zaměstnanci?  Máte pocit, že potřebujete více energie či nápady na rozvoj a podporu svého týmu? Pojďte si přečíst článek o knize, jež byla napsána bývalým prezidentem evropského Microsoftu. Staňte se pozitivním leaderem!

,,Jediná věc, která se dá v životě změnit je budoucnost.“

Pozitivní leader patří v tomto roce k velice průlomovým knihám z pohledu pedagogiky, leadershipu či psychologie. Knihu napsal bývalý prezident evropského Microsoftu Jan Mühlfeit, který je velmi uznávaný kouč, mentor a globální stratég dnešní doby.

 

Přístup Pozitivního leadera Vám nejenom pomůže s vaším osobním rozvojem a hledáním svých přirozených aktiv, ale také poradí, jak pracovat a vytvářet špičkové týmy, které podávají výborné výsledky. Mühlfeit svou odbornou teorii nastřádanou za léta v Microsoftu prokládá hrami/úkoly, které rozvíjejí potenciál a otevírají možnosti každého z nás. Rozdělena do 12 obsáhlých kapitol, učí vše, od zvýšení vlastního sebevědomí a prohloubení své sebereflexe, až po komunikaci s lidmi, vytváření plnohodnotných vztahů či motivaci svého týmu.

Pán své energie

Řekli jsme si spoustu věcí, jež Vám tato kniha může dát. Jenomže je toho mnohem více. Za zmínku stojí právě to, jak se stát pánem své energie. Všichni to známe, stres, nedostatek času nebo nával problémů. Pozitivní leader ale navrhuje i druhou možnost. Ovládejte lépe svůj čas a přebytek investujte do vytváření dalších vizí či inspirace ze svých snů.

,,Klíčem k úspěchu je neustálý růst ve všech oblastech života.“

 

Kniha je jako obrovská hala informací, která Vám dodá mnoho znalostí v oblastech života, jenž využívá každý dobrý leader. Autorovo dílo je velmi čtivé a rozhodně nezklame, protože v ní najde každý přesně to, co v danou chvíli potřebuje. Že nevedete velké týmy či nejste leadeři, kteří denně inspirují mnoho svých zaměstnanců? Zaměřte se tedy na části osobního rozvoje a později přidávejte informace o vedení týmu, které budete moci v životě jistě uplatnit.

Jaké že jsou rady, hry a poučky Pozitivního leadera? Přesně tohle už Vám prozradit nemohu, ale až knihu přečtete, můžete nám sami sdělit pocity a názory, které jste jako čtenáři této knihy měli.

http://janmuhlfeit.com/cs/
http://www.albatrosmedia.cz/tituly/35332563/pozitivni-leader/

Inzerce