Je úplne jedno kým ste, dôležité je to, čo v sebe objavíte a ako svoj potenciál využijete. Dnešný rozhovor sa bude niesť v trošku odlišnom duchu. Predstavíme vám úspešnú podnikateľku, ktorá dokázala prepojiť biznis a odlišné vnímanie sveta a na jeho základe si vybudovala úspešnú firmu.

„Představení“, řekněte nám něco o sobě.
Jmenuji se Jana Popelková a jsem čarodějka. K magii a jejímu využití v businessu jsem se dostala postupně, propojováním svých dovedností. A jak jsem se dostala k tomu, že o sobě naprosto bez nadsázky mohu říci, že jsem moderní čarodějka? Velmi jednoduše. Ve třinácti letech jsem zjistila, že vidím energie – tedy to, co není běžně očima viditelné. A od té doby jsem se začala zajímat o to, co to vlastně vidím (tedy po fázi prvotního šoku, kdy jsem si myslela, že jsem se zbláznila, když jsem kolem lidí viděla měnící se barevné útvary  Za těch (přiznám to) 20 let jsem rozvinula své schopnosti na podstatně vyšší úroveň, než jen barvičky kolem lidí, tak abych je mohla používat k prospěchu svému i ostatních. Po dlouhé etapě mého života, kdy jsem se věnovala léčení pomocí energií a práci na rozvoji lidské osobnosti, jsem si od této psychicky náročné činnosti šla odpočinout do business sféry. Prošla jsem mnoha zkušenostmi od vedení maloobchodu, po založení vlastního s.r.o., které se také věnuje obchodu a médiím. Při všech svých aktivitách jsem stále využívala a využívám možnosti moderní magie, které dokáží podpořit podnik a jeho rozvoj. Mí přátelé se na mě stále častěji obrací s žádostí o radu či pomoc při řešení svých obchodů a činností. Díky mnohaleté praxi jsem si vyzkoušela, že vhodné zapojení magie do obchodů opravdu funguje, a proto jsem se rozhodla pro projekt Firemní čarodějka.

To co děláte, začalo jako spontánní nápad nebo jste se k tomu postupem času dopracovala?
Základ je dar, vidět co není očima viditelné, včetně zákoutí podvědomí. To je první krok a krok po kroku vznikala Firemní čarodějka, je to vlastně souhrn životních zkušeností, které na sebe krásně navazují, ač to na první pohled nemusí být zcela jasné. No posuďte sami: Maturita v oboru starožitník, produkční ve vydavatelství, masérka a terapeutka, několika násobná velmistr a učitelka Reiki, vedoucí obchodu, moderátorka, spolumajitelka internetového rádia, provozovatelka několika e-shopů a v konečném součtu vychází Firemní čarodějka s mottem: Spojení magie a businessu.

Jaké byly vaše začátky?
Myslíte začátky čarodějky, nebo začátky podnikatelky? Ono je to v podstatě stejné… Stále objevuji a rozvíjím své schopnosti a intuici. Vše začalo tím, že jsem se narodila a od té doby je to jízda. /smiech/

Jaká vlastnost, znalost nebo schopnost byla klíčová pro Váš úspěch?
Mimosmyslové vnímání, nebo jak se tomu „moderně“ říká. Moje mamka tomu říká „ oči jako Rentgenko“

Jaké vzdělání jste získala a jaký je Váš názor na tradiční vzdělávací systém?
Jak jsem již psala, mám maturitu ve zvláštním oboru starožitník. V životě a práci je mi to zcela nanic, ale koníček je to pěkný. Můj názor na současné vzdělávání … Nebudeme řešit jenom pozitivní věci? /smiech/

Jaký je podle vás rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkem?
Právě v tom daném člověku. Každý máme ve svém Matrixu kolonku úspěchu, jde jen o to, umět ji aktivovat a pečovat o ni.

Co byste udělala jinak, kdybyste začínala znovu od nuly?
Absolutně nic!!! Vše bych nechala tak, jak jsem to prožila, protože je to největší škola, do jaké jsem se mohla zapsat a docházet. Jakákoliv změna by nebyla tak poučná a nenavazovala by na další kroky.

Nepřipadáte si oddělená od průměrné společnosti v důsledku vašeho úspěchu?
Ani ne tak v důsledku úspěchu, jako v důsledku schopností. Malinko se toho, že vidím lidem do žaludku okolí bojí. Víte, lidé o mě tvrdí, že jsem flegmatik. Ale mě je to jedno. ( to je vtip, jen tím chci říci, že to patří k mé cestě a rozhodně mi to nedělá vrásky).

Jaký postoj zaujímáte k překážkám?
Podlez, přelez, přeskoč, obejdi, odstraň, podplav, nadplav, vezmi to okolo… jakýkoliv, jaký je zrovna vhodný. Překážky jsou perfektní lektoři, ale je na nás, jestli se to budeme učit rok, nebo látku pochopíme rychlokurzem, pak překážku přeskočíme a letíme dál.

Odkud čerpáte inspiraci a máte nějakého hrdinu/vzor?
Inspirace je všude neuvěřitelné množství. Dokonce celý jeden z obalů země je plný inspirace a nápadů. Já chodím k sobě do nitra. Hrdina je každý, kdo tady žije a nehroutí se z toho.

Jaké jsou vaše další sny a vize?
Ráda bych přiblížila techniky, které pomáhají na životní stabilní cestě více lidem. Osobně nemám ráda slovo vize, protože dle mého názoru je vize ta myšlenka, která vás pouze přivede na správnou cestu … pak už po ní jdete bez vize, protože víte, že pro toto jste se narodili.

Za všetky informácie a skvelý rozhovor ďakujeme v mene celého týmu DotW a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

http://www.firemnicarodejka.cz

Inzerce