Už z dálky podél břehu Vltavy je slyšet bujarý zvuk rytmické hudby. Zaznívá právě z té lodi, ke které míří spousty veselých párů a skupinek.

Dnes bych Vám ráda přiblížila nevšední zážitek, který je pro každého, kdo má rád odvázaný a temperamentní styl zábavy 30. let.

Pasažéři. Jeden jako druhý, jakoby vystřižený z filmového plátna. Pánové ležérní kalhoty, bílá košile s ohrnutými manžetami a fešácké šle. Děvčata v rozevlátých puntíkatých šatech, čelenky s pírky, korálky a bílé tenisky. Takto vypadá dress code na vyhlídkové lodi večerní Prahou, která nese název „Tajemství“.

Představte si jak vystupujete po mole na loď a při tom v dáli sledujete sluncem ozářenou část staré Prahy. Pokračujete dále do podpalubí, odkud slyšíte první tóny rytmické hudby. Swing. Nezkušení tanečníci zapáleně sledují pár, jež předtančí základní kroky. Okem přihlížejícího diváka působí mnozí velice komicky a tak na parketu vládne veselá atmosféra. Později však není vůbec důležité, zda někdo tančí swing či charleston. Atmosféra Vás strhne do třetí třídy Titanicu, kde právě probíhá nespoutaný sen všech, co si přišli užít tento večer rytmickým a odvázaným tancem. Po chvíli se tanečníci na parketu rozestupují a na pódium vystupují krásné tanečnice se svou kreací.

Plavba je téměř v polovině a klasický swing střídá trochu rychlejší a modernější elektroswing. Tanečníci již bez ostychu užívají každou chvíli strávenou na lodi, která právě proplouvá okolo Vyšehradu. Posádce na palubě se tak otevírá překrásný romantický výhled. V dáli osvětlený Pražský hrad, kolem řeky staré Pražské činžáky a na nebi kupa zářících hvězd.

Pro ty, kteří jsou zlákáni kouzlem starých filmů je tento zážitek splněným snem. Zážitek to byl vskutku krásný, proto se neostýchejte a užijte si příjemnou zábavu!

http://d1smv7h0armdzg.cloudfront.net/wp-content/uploads/2014/05/event-Newsome-Silver49-c-Driely-S-2013.jpeg
http://www.fashionlivemedia.com/wp-content/uploads/2014/09/Rocking-60s-Outfits-POLKA-DOT-DRESS.jpg
http://www.lindybopusa.com/images/audrey-polka-dot-vintage-inspired-1950s-swing-jive-party-dress-p268-13051_image.jpg
http://resoundmagazine.com/wp-content/uploads/2014/01/Caravan_Palace_2.jpg
http://www.vourteque.com/wp-content/uploads/2013/09/Vourteque-dancing.jpg
http://media0.webgarden.name/images/media0:4c3a0ff6afe56.jpg/IMG_1644.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/JXhiWbELBCA2JDYCqREMDzfxvlMKfBolPynpUw4UZFLzS2iSJKB0UtVOcrU-7xdLe9eUlQ=s114
https://im-foto.mapy.cz/orig/000/020/0000209c7_3b9f29
http://www.fitndance.com/Fitness/components/com_rseventspro/assets/images/events/SwingDancersColor.jpg
http://www.8gallery.it/images/swing_1286.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/gZfh-urST-uzCH0h2vfKr1vopxZ4DMqs_keO1BfGD10w5AO2BXyMjWIbqOwo3aqMqknFWA=s170

Inzerce