Auto, o kterém bude dnes řeč nepatří zrovna k novinkám, Maserati představilo své Gran Turismo už v roce 2007, ale protože se stále vyrábí, určitě stojí za řeč.

01 02

Automobil zaujme elegantním designem, propracovaným interiérem, výkonem a technickým vybavením. Můžete si vybrat ze 4 motorizací, základní má motor o objemu 4,2 l a výkon 405 koňských sil, silnější motorizace jsou nabízeny s motorem o objemu 4,7 l a s výkonem 460 koní. Maserati můžete mít i s manuální převodovkou, což já osobně vnímám jako obrovskou výhodu oproti konkurenci. Gran Turismo mělo jako první systém počítačem řízených brzd.

03 08 09 06

Abyste se pořádně „namotivovali“, můžete si své vysněné Maserati Gran Turismo vyladit v konfigurátoru na stránkách automobilky. Je zde velké množství možností, od barvy auta až po materiál ze kterého bude volant, ale vše je jednoduché a přehledné.

07 05 04

Gran Turismo je sice už trochu zastaralé, ale pořád krásné. Navíc má starší datum výroby i jednu výhodu, když překousnete že nebudete první majitel, můžete Maserati sehnat za zlomek ceny nového.

http://www.maserati.com/maserati/en/en/index/models/granturismo/granturismo.html#
http://www.configurator.maserati.com/gtcc/landing.page?currentCountry=212
http://www.autoweb.cz/maserati-gran-turismo-za-32-milionu/

Inzerce