V amerických filmech často vídáme šťastné cestovatele ve vlastních, nebo vypůjčených, obytných autobusech. Když jsem o tom přemýšlel, došel jsem k závěru, že to musí být úžasná dovolená. Jedete vlastním autobusem, zastavíte téměř, kde chcete, uvidíte daleko více věcí než při cestování třeba letadlem, k dispozici máte veškeré zařízení jako doma, možná luxusnější, a nemusíte se bát, že narazíte na špatný hotel. A proč se omezovat pouze na dovolené? Máte jednání na druhé straně republiky? V pohodlí takového autobusu se perfektně připravíte na schůzku, stejně jako doma.

  

I u nás se nacházejí společnosti, které takové autobusy dovážejí. Dokonce zde má zastoupení i jedna z nejznámějších značek v USA. Společnost Fleetwood. Vyrábějí menší obytné automobily, i velké autobusy, kam poskládáte celou rodinu. Všechny jejich automobily jsou dělané na zakázku, přesně podle přání zákazníka.

V automobilech a autobusech Fleetwood najdete jakékoliv myslitelné zařízení. Plně vybavenou koupelnu, kuchyni, obývák a ložnici s obrovskou postelí. Vše vyrobené podle přání zákazníka. A pokud byste náhodou něco postrádali, určitě se můžete, při objednávání, obrátit na výrobce. A pokud by Vám nestačilo místo, vozy jsou vybavené dostatečně výkonnými motory, aby utáhli další karavan, nebo třeba přívěs s lodí.

Na výbavě hodně záleží i cena. I když jsou autobusy Fleetwood relativně levné, jejich cena začíná u menších vozidel na 1,5 milionu korun. Jejich nejluxusnější a největší model, Providence, začíná na 6 milionech korun.

Každý z nás má jiné sny, ale věřím, že i takové vozy jsou velice dobrou inspirací k lepším výkonům. Tak hurá do práce, abychom se mohli, co nejdříve, sejít na společné dovolené s vlastními obytnými autobusy.

http://fleetwoodrv.com
http://www.fleetwood-praha.cz/home

Inzerce