Opět jedna z dražších residencí na Long Islandu. Konkrétněji se jedná o stavbu v opravdu luxusní čtvrti Southampton. Dům v tradičním stylu, typický pro tuto čtvrť. Není to však přes desítky let starý dům jako jsou sousední ale zcela nový, který si začíná psát svou vlastní historii.

Představte si tu krásu, jak přijíždíte ke svému vysněnému domu s kruhovým objezdem v příjemné jarní odpoledne. Vítr Vám jemně pohladí vlasy a svit slunce Vás přiměje mírně přivřít oči. Vstupujete do velké haly s nádherným lustrem na zakázku a vychutnáváte si ten příjemný nádech domova.

Residence má 10 ložnicí, na které připadá 14 koupelen. V domě je také navíc tělocvična, knihovna, divadelní sál, vířivka a velmi zajímavá herna, kde se nachází dokonce bowlingové dráhy. Když vyjdeme na velkou zahradu, spatříme vyhřívaný bazén s nádherným výhledem na oceán a tenisový kurt. O kousek dál se na zahradě nachází velmi krásný dům pro hosty.

Pokud pozorně projdete všemi fotografiemi, dozvíte se, že na střeše tohoto nádherného domu se nachází dokonce hřiště na minigolf. Pokud je tedy někdo fanoušek tohoto sportu, domnívám se, že jde o opravdu vynikající nápad jak opravdu oživit střechu velkého domu.

Později, až Vás omrzí veškeré venkovní vyžití, uvnitř se jich také skrývá opravdu mnoho. Už se vidíte, jak trávíte páteční večer s několika blízkými přáteli u vlastní bowlingové dráhy?

http://www.timdavishamptons.com/detail.php?listingID=1687&type=sale#.V36DQdKLTRY

Inzerce