Na první pohled působí jako skromný, jen o krapet dražší domeček. Jakmile však projedete vstupní bránou, zjistíte, že jde o velice drahou residenci v jedné z nejluxusnějších čtvrtí na Long Islandu. Konkrétně se residence nachází ve čtvrti Southampton a to přímo u jezera Agawam.

 

Residence prošla patnáctiměsíční rekonstrukcí a aktuálně se prodává za 48 milionů dolarů (1 173 364 620 Kč). Ano, opravdu je to tak. Na své hodnotě dům získává především díky své skvělé lokalitě a pozemku přímo u jezera. Pokud by měl někdo zájem pouze o pronájem této residence, například v srpnu, vyjde ho to přibližně na 300 000 dolarů (7 333 529 Kč) na dva týdny.

Neměli bychom však opomenout mnoho dalších předností mimo lokalitu. Jde o téměř 90 let starou stavbu, kde můžeme nalézt 9 ložnicí, 8 koupelen, 5 krbů, vyhřívaný bazén, tenisový kurt a dům pro hosty.

Na celé rekonstrukci se podílel tým opravdových jedniček ve svém oboru, od jednoho z nejlepších dekoratérů po fantastického krajinářského architekta. Velkolepé a nádherné obývací prostory s krásným a moderním provedením otevřených zahrad jsou naprosto fenomenální.

Pokud se domníváte, že je cena poněkud „přemrštěná“, tak s Vámi nemohu nic jiného než souhlasit. Pokud někdo bude tvrdit, že jde o opravdu obrovský sen s velkým „S“, tak budu také souhlasit. Najdou se však tací, kteří tento sen prohlásí za nedosažitelný, a v tu chvíli mu nebudu věřit, protože pouze na Long Islandu je takových domů tisíce a bydlí v něm především takoví lidé, kteří měli obrovský sen s velkým „S“.

http://www.timdavishamptons.com/detail.php?listingID=1638&type=sale#.V359WtKLTRY

Inzerce