Tým časopisu DiaryoftheWinners.cz

Na této stránce můžete nalézt informace o jednotlivých členech našeho DotW týmu. V případě jakýchkoliv připomínek, dotazů, nápadů budeme velmi rádi když nás budete kontaktovat. Jsme otevřeni jakýmkoliv příležitostem, které by nás mohli posunout dál.

Martin Korejtko

Spoluautor projektu

Od dětství se aktivně účastnil na výpomoci v rodinné firmě a následně se mu podařilo úspěšně realizovat několik vlastních projektů. Věnoval se závodně sportovnímu karate a v roce 2007 dosáhl v Londýně titulu mistra světa. Od roku 2011 se věnuje profesionální tvorbě graffiti. V roce 2014 se účastnil projektu Leonardo da Vinci a měl tak možnost pracovat ve Spojeném království pro společnost Light Project Pro International. Na vysoké škole studoval manažerskou ekonomiku, aplikovanou informatiku a marketing. Následně získal zkušenosti s oblastí digitálního streamu ve společnosti Nestlé. Aktuálně se věnuje vlastním podnikatelským projektům a pracuje jako project manager v technologické firmě, zabývající se primárně business developmentem.

email: martin.korejtko@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Dominik Durna

Spoluautor projektu

V dětství se soustředil především na sport, kterému se dodnes aktivně věnuje. Už na střední škole začal podnikat v oblasti přímého prodeje. Ačkoliv mu nebylo umožněno pokračovat ve studiu na vysoké škole, podařilo se mu získat během několika let mnoho hodnotných zkušeností v oblasti obchodu. Za velice krátký čas tak získal velký kariérní náskok oproti svým vrstevníkům. Dnes působí na velice zajímavé obchodní pozici v mezinárodní společnosti a pracuje na několika vlastních projektech.

email: dominik.durna@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Lucie Jankovská

Bc. Lucie Jankovská, DiS

Redaktor

Mladá dáma zrozená pro žurnalistiku. Studovala však ekonomiku, podnikání a následně na vyšší odborné škole personální řízení. Na vysoké škole vystudovala obor řízení lidských zdrojů. Její vášní je však psaní a do něj by chtěla vnést veškeré své znalosti a postřehy o personalistice. Silný charakter, spolehlivost a nadšení má na velice vysoké úrovni, proto se také aktivně zapojuje na řadě organizačních záležitostech projektu internetového časopisu. Aktuálně se podílí na chodu jednoho velkého českého eshopu a ráda by pokračovala ve studiu na Karlově univerzitě.

email: lucie.jankovska@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Tereza Plachá

Tereza Plachá

Implementer of talks

Od střední školy se osamostatnila a věnovala se doučování studentů. To později přerostlo natolik, že na tom založila vlastní projekt a dnes vede tým lektorů. Dále se věnuje studiu na lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Je profesionálním koučem, což jí pomohlo k velkému osobnímu růstu i zvládnutí časového managementu, kdy stíhá realizaci svého projektu, studium, organizaci vzdělávacích kurzů i rozhovory s úspěšnými a inspirativními lidmi.

email: tereza.placha@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Jan Salač

Bc. Jan Salač

Redaktor

Velký nadšenec pro filmy, seriály a literaturu. Z nich čerpá inspiraci pro své velice oduševnělé články, které v sobě často skrývají spousty myšlenek k zamyšlení. Láska ke klasické hudbě z něj dělá velice uvědomělého mladého muže. Málokdo by do něj ale řekl, že je navzdory těmto intelektuálním zájmům velmi aktivní sportovec se skvělou kondicí. Bakaláře vystudoval v oboru transkulturní komunikace a aktuálně se věnuje studiu dvou magisterských titulů v oboru aplikované etiky a resocializační pedagogiky.

email: jan.salac@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Michaela Kalíková

Michaela Kalíková

Implementer of talks

Během střední školy se věnovala psaní školního časopisu. Maturovala s vyznamenáním, ale rozhodla se pro rychlejší osamostatnění a cestu kariérního a osobnostního rozvoje. Začala v archivu jedné firmy, pomáhala mamince s rozjezdem podnikání a přes obchodníka v maloobchodu se dostala až na pozici obchodníka v oblasti přímého prodeje. Na těchto pozicích nasbírala dostatek zkušeností a dnes pracuje pro vzdělávací agenturu jako project coordinator a asistentka ředitele.

email: michaela.kalikova@diaryofthewinners.cz
mobil: +420 606 181 607

Příspěvky autora >

Sylvia Holúbková

Sylvia Holúbková

Redaktor

V Žilině studovala bilingvální gymnázium ve španělském jazyce a díky tomu mluví španělsky téměř jako rodilý mluvčí. Nebyl pro ní tedy problém překládat jakkoliv složité texty ze španělštiny. Jejím největším snem bylo studovat v Argentině. Po maturitě ji však učarovalo kouzlo Prahy, kde se tedy začala věnovat studiu ekonomie. Před nedávnou dobou nabrala velké zkušenosti díky několika měsíční pracovní příležitosti ve španělském Alicante. Aktuálně se zabývá intenzivním studiem anglického jazyka od rodilých mluvčích, studiem marketingu a oblasti PR.

email: sylvia.holubkova@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Lukáš Grösser

Lukáš Grösser

Redaktor

Aktuálně ještě studentem střední školy. Ve velmi nízkém věku však začal projevovat svůj zájem o osobnostní růst a proto se začal věnovat opravdu intenzivnímu čtení knih a vedlejšímu studiu. Jeho dalším okruhem zájmu je rozvoj po fyzické stránce a překonávat tak vlastní fyzické limity. Slovo vystihující tuto filozofii je jednoznačně slovo pohyb. Měl také příležitost velice zajímavé pracovní zkušenosti v Německu. Jeho hlavním cílem je prosadit určitou změnu, která pomůže obohatit ostatní.

email: lukas.grosser@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Ondřej Michal

Ondřej Michal

Redaktor

Během studií na střední škole se věnoval několika projektům včetně podnikání ve společnosti přímého prodeje. Jedním z dalších aktivit byla organizace řady divadelních akcí za podpory magistrátu města. Tyto aktivity vedly dokonce k přihlášení na FAMU. Následně se však rozhodl pro studium ekonomiky a managementu na Technické univerzitě v Liberci. Účastnil se také projektu Evropské Unie a to přímo v Evropském parlamentu. Neustále se zabývá rozvojem své kreativity, proto můžete na internetu narazit na jeho fantastická videa a články. Svůj první semestr ve třetím ročníku na vysoké škole využil programu Erasmus a celý půl rok tak strávil studiem na Latvian University of Agriculture v Lotyšském městě Jelgava.

email: ondrej.michal@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Dominik Schlehöfer

Redaktor

Od základní školy se toužil stát lékařem, přičemž již v tomto věku projevoval o tento směr silný zájem, když se účastnil několika ročníků soutěže první pomoci, ve kterých se vždy umístil na stupních vítězů. Vystudoval tedy gymnázium v Chomutově, kde však objevil svou druhou vášeň, kterou je čtení a psaní. Proto následně nastoupil a nyní studuje na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, aby měl více času rozvíjet oba tyto směry. Při studiu pracuje v oboru chemie pro dvě firmy, které spadají pod Unipetrol. Nedávno získal třetí místo v soutěži Studentská vědecká odborná činnost, kde prezentoval svou práci pojednávající o stanovení sedimentu a stability zbytkových frakcí.

email: dominik.schlehofer@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Jan Martínek

Redaktor/Marketing

Studuje v prvním ročníku na Karlově univerzitě a plánuje se stát velvyslancem. Baví ho všechny obory a neustále přemýšlí, jak je nejlépe spojit dohromady. Miluje četbu dystopií, ale zároveň pevně věří v zářnou budoucnost lidstva. Ve volném čase pomáhá malým politickým stranám proniknout do Sněmovny, rozvíjí česko-německé vztahy, cestuje napříč postsovětskými republikami nebo se věnuje historickému šermu.

email: jan.martinek@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Jiří Šťastný

Redaktor

Aktuálně studuje čtyřleté gymnázium prvním ročníkem, proto je až pozoruhodné, v jak mladém věku začal projevovat své zájmy o osobní rozvoj a pozitivní psychologii. Navštěvuje spousty přednášek a kurzů, které se zaměřují právě na témata motivace a rozvoj osobnosti. Velmi se zajímá také o moderními technologie a jejich propojení s člověkem. Jeho dalším velkým zájmem jsou sporty jako lyžování a lezení po skalách. Často ho můžete potkat někde na cestách nebo v nějaké příjemné kavárně.

email: jiri.stastny@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Bc. CamLy Huynh, DiS

Redaktor

Studovala cestovní ruch, protože její vášní byl vždy smysl pro rozmanitost, cestování a poznávání všeho, co nám svět nabízí. Následně na vyšší odborné škole studovala personální řízení a pokračovala dále na vysoké škole v oboru řízení lidských zdrojů. Dříve se také věnovala překládání pohádek pro vietnamské děti, aby jim tak pomohla s lepší integrací do společnosti a porozumění naší kultuře. Tento zájem o překládání a tlumočení přerostl natolik, že se dnes tlumočení věnuje intenzivně na denní bázi. Když se zrovna nevěnuje překladům, pracuje pro personální agenturu. Ráda by pokračovala ve studiu na Karlově univerzitě a procestovala další kousek světa.

email: camly@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >

Bc. Irena Marešová

Redaktor

Po gymnáziu, které vystudovala s vyznamenáním a kde působila jako redaktor ve školním časopise, začala studovat Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde dokončila bakalářské studium. Nyní pokračuje v navazujícím magisterském oboru s hlavní specializací management. Po většinu života se angažovala v rodinném podniku, kde si vyzkoušela téměř všechny pozice S VŠE zároveň studuje Honors Academii, která ji umožňuje osobně růst a pracovat na zajímavých projektech. Jedním z nich byl L’Oreál Brandstorm, což je studentská soutěž zaměřená na inovace. Se svým týmem se probojovala až do mezinárodního kola. Snaží se vzdělávat ve všech oborech, nemá ráda hranice a miluje cestování. Program Work and travel v USA ji přinesl spoustu zkušeností a zážitků.

email: irena.maresova@diaryofthewinners.cz

Příspěvky autora >