Často jsem si pokládal otázku, jak je možné, že někdo dokáže uspět naprosto fenomenální rychlostí v jakékoliv oblasti života, a někdo v té samé oblasti svůj úspěch buduje celé roky. Odpověď na tuto otázku mi snad nejlépe dokázala zodpovědět kniha s názvem Pravidlo 10x od mezinárodního experta na prodej Granta Cardoneho na kterou se dnes podíváme.

 

Jak již bylo řečeno, autorem je Grant Cardone, jeden ze světových odborníků na prodej, školitel v této oblasti, motivační řečník a aktuálně jeden z nejlépe prodávaných autorů New York Times. Zabývá se tím, že pomáhá společnostem navýšit jejich prodej a velice se mu to daří, proto je také považován za jednoho z absolutní špičky na oblast prodeje a práci se sociálními médii.

 

„V životě nevyhrávají nezbytně ti nejchytřejší a nejbystřejší, ale spíše ti, kteří se dokážou zavázat nejnáruživěji do svého počínání.“

Tajemství, které ukrývá tato kniha, je naprosto fenomenální a nerad bych Vám ho prozradil dříve, než si knihu sami přečtete. Především souvisí hlavně s aktivitou, způsobem myšlení a hlavně způsobem přemýšlení o vlastních cílech. Kniha byla napsána pro ty, kteří se hodlají odlišit od průměru a to co nejvíce, nepestřeji a nejrychleji. Pokud je někdo slabší povaha, která si na fakta raději přichází pomaleji a postupně, tak Vám nedoporučuji tuto knihu číst, protože by to nemusel být Váš šálek kávy. Opravdu je kniha psána pro ty, kteří jsou velmi cílevědomí a nebojí se sami se sebou hovořit narovinu.

 

„Úspěch je Vaše povinnost, závazek a zodpovědnost!“

Až si přečtete klíčovou myšlenku této knihy, opravdu Vás to zvedne ze židle. Ačkoliv sám autor přiznává, že je ze svých konkurentů nejméně efektivní, tak má stále ty největší výsledky. A to je koneckonců to co se počítá. Pokud tedy očekáváte opravdu silnou, pomyslnou injekci energie a opravdu rozhodného postoje, doporučuji si přečíst tuto fantastickou knihu s názvem Pravidlo 10x!

https://www.facebook.com/grantcardonefan/?fref=ts
http://www.grantcardone.com/about/
https://en.wikipedia.org/wiki/Grant_Cardone

Inzerce