Dnes po probuzení jsem přemýšlel, jakému snu bych se v dnešním článku rád věnoval, honilo se mi hlavou spousty nápadů. Když jsem si ale prohlížel fotky svých snů, které mám ve složce ve svém telefonu, narazil jsem na jeden obrázek, který mě již několik týdnů fascinuje. Nevěděl jsem o něm příliš detailů. Jde o obrázek, který vidíte nyní v úvodu tohoto článku, jsou na něm dva lidé ve venkovním bazénu, ale kolem nich jsou velké hromady sněhu. Dal jsem si tedy za úkol najít místo a co nejvíce podrobností o této fotografii.

000

Nakonec jsem dohledal, že jde o fotografii z místa Crans-Montana ve Švýcarsku, kde můžeme najít pětihvězdičkový hotel LeCrans. Crans-Montana je fantastické lyžařské středisko ve Švýcarských Alpách v nadmořské výšce okolo 1500 metrů nad mořem s více jak 100 km sjezdovek. V Crans-Montana se každoročně pořádá Světový pohár v Alpském lyžování.

Na svém seznamu snů mám napsáno, že bych chtěl mít několik vlastních domů a jeden z nich by se měl nacházet na horách. Představuji si, jak po náročném dnu na sjezdovce sedíme s kamarády u rozehřátého krbu. Velkými francouzskými okny hledíme na hromady sněhu a u toho probíráme své sny, myšlenky, ideály nebo další podnikatelské nápady.

Jak to souvisí s tímto hotelem? Tento hotel je postaven právě v tom stylu, v jakém by měl být můj budoucí dům na horách. Můžete si všimnout nádherného přírodního dřeva nebo krásného kamenného obložení, kterými je hotel vystavěn. Dominantu tvoří také velká okna, kterými je možno vychutnat výjimečné panorama celého lyžařského střediska.

V hotelu LeCrans je možno si v zimě vychutnávat veškeré zimní aktivity. Můžete strávit celý den na sjezdovce, vyrazit na výlet na běžkách, nebo se jen tak poflakovat kolem „chalupy“ a stavět sněhuláka u druhého svařeného vína. Pokud Vás tyto aktivity omrzí, je zde možnost si vychutnávat vyhřívaný bazén, který je jak uvnitř, tak venku. Není to úžasné propojit plavání s pozorováním ostatních, jak se trmácejí na sjezdovku?

V případě, že hotel navštívíte v létě, můžete zkusit velké golfové hřiště klubu Crans-sur-Sierre.

V každém pokoji je navíc balkón, minibar a mnoho dalších vymožeností. V hotelu se navíc nachází mini-lázně a po celodenním běžkování je skvělé si dát večerní masáž. Po proceduře je nejlepší si dát v hotelové restauraci, specializované na francouzskou kuchyni, nějaký výjimečný pokrm. Cena jedné noci v hotelu se pohybuje od 345 eur (přibližně 9.324 Kč), což zdaleka není tolik ve srovnání s nejlepšími hotely světa. Ve druhém odkazu ve zdrojích si navíc můžete projít virtuální prohlídku hotelu.

 

Ať už sníte o nádherné noci v hotelu LeCrans, o domě vysoko v horách nebo o svém vlastním pohádkovém hotelu v Alpách, věřím, že si každý z tohoto příspěvku něco odnesete, postahujete nějaké fotky a budete neustále snít o nádherné budoucnosti, která nás čeká.

http://www.lecrans.ch/
http://www.thevirtualcity.ch/hotelcrans
http://ligia-fiedler.ro/blondefashionista/luxury-hotels-switzerland-cransmontana-lecrans.htm
https://cs.wikipedia.org/wiki/Crans-Montana
http://www.golfcrans.ch/fr/
http://www.agoda.com/lecrans-hotel-spa/hotel/crans-montana-ch.html

Inzerce