Na jedné audio nahrávce úspěšného amerického milionáře jsem slyšel informaci, že bychom měli chodit na rande se svými sny, a že stejné množství času, které strávíme na budování svého byznysu, bychom také měli věnovat i budováním svých snů. Doporučuje se chodit na takováto „rande“ 3-4x týdně. Koneckonců, pokud bychom chtěli mít nějaký láskou naplněný vztah, neočekávali bychom, že mu stačí věnovat pouhou hodinu měsíčně nebo ročně, jako to praktikují někteří lidé. Pokud chceme mít nádherný vztah se svými sny, měli bychom tento vztah budovat a posilovat několikrát týdně. A pokud budeme mít takovýto skvělý vztah se svými sny, dovede nás to k takové aktivitě, která je potřebná pro náš úspěch.

Tento článek bude o budování poměrně větších snů, než jsme zvyklí. Podíváme se na residenci s nádherným výhledem na Atlantický oceán, která se rozkládá na 3000 metrech čtverečních.

Residence je symbolem velkého luxusu. Ráno je možnost si vychutnávat východ slunce z Atlantického oceánu a večer překrásný západ slunce na jezerem Agawam.

Dům nechal postavit anglický muž z rodu Tudorovců. Ačkoliv se to tak na první pohled nemusí zdát, residence byla postavena již v roce 1930 firmou Treanor & Fatio a byla jedním z největších a nejoriginálnějších letních sídel.

I přesto, že byl dům nedávno renomovaný a doplněn veškerým moderním komfortem, technikou a zabezpečením, stále ctí slavnou minulost zdejšího panství. Nádherné interiéry s klenutými dřevěnými trámy a francouzskými krby prezentují eleganci a luxus. Naproti tomu bazén, zahrada, altán a tenisový kurt jsou skvělé dodatky míst pro skvělou zábavu.

Velkou pýchou domu je 7 ložnic, které mají každá svou koupelnu.

Věřím, že dokážete věřit v takovéto velké sny, a že už se vidíte při pozorování nádherného západu slunce se svou drahou polovičkou.

http://www.timdavishamptons.com/detail.php?folio=119202#.VZfwbxvtlBc

Inzerce