Moc rád bych dnes poukázal na knihu, která mě zcela fascinovala. Jmenuje se Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku a napsal ji český transformační řečník Jiří Vokáč Čmolík.

Jiří Vokáč Čmolík je světově uznávaným řečníkem, který hovořil na desítkách pódiích po celém světě. Známým se stal především proto, že propojuje principy neurověd s praktickou rovinou našich životů. Nejen že mě uchvátilo, že takový bestseller napsal zrovna někdo z České republiky, ale také na mě udělalo velký dojem to, že právě Jiří Vokáč Čmolík je jedním z devíti „masterů“ na světě, kteří dokážou člověka ovlivnit natolik, že dokáže přejít žhavé uhlí, které má přes 900 stupňů celsia, bez jakýchkoliv následků (technika firewalking).

Trhák vyšel v roce 2013 a skládá se právě z 21 kapitol o našem mozku. Nenechte se však zmást. Nejde o vědeckou publikaci. Jiří Vokáč Čmolík se snažil tuto knihu podat velmi přitažlivým způsobem. Já osobně jsem z této knihy několik večerů nespal a po dlouhé době se mi stalo, že jsem se od knihy opravdu nemohl odtrhnout. Velmi se mi také líbí, že Jiří Vokáč Čmolík je nekonvenční osobností, která vybočuje ze systému.

Kniha propojuje náboženství a vědu v jeden komplexní celek. Někdo tvrdí, že náš život je tvořen osudem, jiný karmou. Jiří Vokáč Čmolík říká, že jde o program. Zábavným a někdy i humorným způsobem nám autor vysvětluje, jak funguje náš život. Kniha je opravdovou „učebnicí“ našeho myšlení pro 21. století, protože pracuje se spiritualitou, ale zároveň ji podkládá vědou. Do kapitol jsou zakomponovány také fungování programů o penězích, byznysu, pozitivním myšlení, strachu, drogách, lásce, hrách nebo dětech.

Velmi doporučuji přečíst tuto fascinující knihu, protože poté nebudete moct spát! Jiří Vokáč Čmolík Vás dostane! Pro více informací doporučuji zhlédnout video, kde autor mluví o své knize.

http://neurorestart.cz/kdo-je-jiri-vokac-cmolik/

Inzerce