Je fantastické, jak se postupem času, když jdeme životem, otevírá, nebo uzavírá naše myšlení. Někteří lidé své sny a cíle drží na poněkud „realistické“ rovině a postupem od svých snů upouštějí. Zatímco jiní mají sny tak velké, že se zdají až naprosto ze světa „sci-fi“. Naším úkolem, je neustále otevírat myšlení jak své, tak všech kolem nás abychom ukázali, co vše je možné. Tímto příspěvkem se tedy podíváme na jeden z dalších větších snů, které můžeme mít na svém seznamu.

Jachtu s názvem O`Pati postavila v roce 2011 společnost z Atlanty Golden Yachts. O`Pati získala o rok později nespočet ocenění za svůj celkový design a provedení. Jde o 39,5 metru dlouhou jachtu s pěti kajutami, na které najde pohodlí přes 10 lidí.

Kdekoliv na palubě je možnost připojení k 4G internetu díky satelitu. Zároveň je zde o zábavu opravu postaráno, protože jsou ve všech kajutách LCD monitory s domácím kinem. Nesmíme však opomenout, že všechna zařízení jsou plně kompatibilní s CD, DVD, Blue Ray, MP3, PS3, PS4, satelitním přijímačem, iOS Airplay, Apple TV, iPad a mnohým dalším.

Na O`Pati se však nemusíme pouze zabydlet na palubě. O`Pati nabízí všemožná další vybytí prostřednictvím pětimetrového člunu, vodních lyží, wakeboardu, kruhu, veškerého vybavení na potápění a rybaření.

V případě, že byste si chtěli propůjčit nádhernou krásku O`Pati, pohybuje se cena na týdenní vyjížďku mimo sezónu od 85 000 eur (2 301 500 Kč) a v sezóně poté od 108 000 eur (2 924 000 Kč). Pokud by měl někdo zájem o koupi takové jachty, pohybuje se cena okolo 10 milionů eur (271 milionů Kč). Nejde o skromný sen, ale nejde ani o nedosažitelný sen, protože je nespočet lidí, kteří takovou jachtu hrdě vlastní.

 

http://www.atalantagoldenyachts.com/CHARTER/MotorYachts.aspx
http://www.boatinternational.com/yachts/the-superyacht-directory/opati–39691
http://www.superyachts.com/yacht-charter/opati-1243/

Inzerce