Dnes budeme mít fantastickou příležitost, se přesunou do jednoho z největších měst na světě, do města New York. Konkrétně na Warren Street, kde byla právě dostavěna nová výšková budova s názvem 30 Warren.

 

30 Warren svým luxusem a designem dýchá do celého širokého okolí. Budova byla navržena společností Post-Office Architectes. Dvanáctipodlažní budova se může pyšnit velkými středovými okny a zcela fenomenálním výhledem. V budově můžeme nalézt 23 velmi luxusních apartmánů pohybujících se od 1 do 3 + kk. Osm z těchto apartmánů má také překrásnou venkovní terasu.

V každém obývacím pokoji můžeme nalézt čtyři metry dlouhé okno, které zajišťuje opravdu velkou dostupnost denního světla a výjimečné večerní atmosféry při pohledu na noční New York. Celá stavba se zaměřuje na to, aby působila velice lehce a vzdušně. V těchto budovách samozřejmě nesmí chybět fitness centrum, dětský koutek, prádelna a vrátný.

 

Pokud jde o takový byt, nejedná se v žádném případě o levnou záležitost, ale rozhodně jde o věc, která jednoznačně stojí za to, pokud chce člověk využít veškerého luxusu, který se v New Yorku nabízí. Doufám, že Vás fotografie těchto bytů inspirují, ať už ke snu mít svůj vlastní apartmán v New Yorku nebo ve směru Vašeho bydlení uzpůsobené Vašemu místu, kde chcete žít.

http://freshome.com/30-warren-tribeca/
http://www.30warren.com/

Inzerce