Světová novinka dorazila konečně i do Čech. Ještě před nedávnem jsme se na tyto létající kreace mohli dívat jen na zahraničních videích. V současnosti je v ČR jedna jediná Bungee Workout posilovna, která se nachází kde jinde, než v Praze.

Pro koho je cvičení určené?

„Každý, kdo si chce zacvičit, pobavit se, zalétat si, nebo vyzkoušet nový způsob posilování, je u nás vítaný.“

Tento slogan hlásí webové stránky www.bungeeworkout.cz. Pokud si chcete zacvičit a zažít při tom jedinečnou zábavu, je pro Vás tato nová posilovna skvělým tipem na návštěvu. Pro začátečníky a pokročilé jsou lekce oddělené, tudíž nemusíte mít strach, že byste cviky snad nezvládli. Pokud si předplatíte pět lekcí Bungee Workout, zaplatíte 1.350 Kč. Jedna lekce trvá hodinu a půl a můžete si být jisti, že v záplavě endorfinů únavu rozhodně nepocítíte.

A odkud vlastně tento způsob cvičení pochází? Za vším stojí tanečník Sivavut Mathong a jeho „Kru Art“. Jeho způsob cvičení se zaměřuje na vnitřní svaly, zejména na břicho. Tento typ cvičení spojuje akrobacii s tancem. Očekávejte, že lektoři s Vámi provedou celou řadu rutinních cviků, které budou díky bungee lanům zábavnější. Zacvičíte si pěkně od podlahy přes skok do vzduchu a na závěr přistanete do elegantní pózy. Chcete-li zkusit odvážnější manévr, můžete zkusit i běh po vertikální stěně.

Pokud jste ještě neměli šanci video spatřit, podívejte se nyní a navštivte tuto jedinečnou posilovnu v centru Prahy.

www.bungeeworkout.cz 

Inzerce