Pokud máte vášeň v renovaci a zdokonalování staršího domu, přeneste se teď s námi do Phoenixu, kde architekti ze studia Chen + Suchart zrekonstruovali dům z 30. let.

Jak již bylo zmíněno, dům byl původně postaven ve Phoenixu již v roce 1930 a před krátkým časem se majitelé rozhodli k rekonstrukci a přístavbě. Celou přestavbu si vzali na starosti architekti z Chen + Suchart, kteří přistavěli dvě prosklené a otevřené místnosti směrem do zahrady. Avšak přední část domu pouze zrekonstruovali a nechali ji v původním stylu stavby. Architekti projekt nazvali „Escobarova renovace“, protože rozšíření zahrnuje velké otevřené prostory, které postrádají původní historický nádech domova.

 

Na levé straně designový tým vytvořil pokoj, který se vine z pohodlného posezení do otevřené kuchyně. Z ní se posléze můžeme přesunout skleněnými dveřmi na krytou terasu, kde si budeme moci vychutnávat nádherné večeře s našimi přáteli. Když se později počasí ochladí, přesuneme se do zadní části zahrady, kde nalezneme nádherný moderní grill, který při krásném večeru s vínkem může navodit velice příjemnou atmosféru.

Po nádherně strávené noci se přesuneme do velké ložnice, která je umístěna ve druhém otevřeném pokoji. Pro otevřený pocit jsou v ložnici vystavěny skleněné stěny (samozřejmě se zatahovacími roletami), které jsou velice přínosné při příjemném Arizonském slunečním svitu, které nás může budit každé další ráno.

http://freshome.com/modern-home-addition-with-two-rooms/
https://www.chensuchartstudio.com/escobar-renovation

Inzerce