Když jsem včera po dlouhém náročném pracovním dnu dorazil konečně domu, vůbec se mi nechtělo nic dělat. Těšil jsem se pouze na svou postel. Poté co jsem se ale najedl, mi zazvonil telefon od člověka, s kterým spolupracuji na jednom projektu. Povídal, že se mu právě povedlo něco úspěšně dojednat. Což mi dodalo značnou část energie. O pár minut později mi zavolal další kamarád a konzultovali jsme určité věci ohledně budoucnosti. To už ve mně dokázalo vzbudit touhu jít něco dělat. Po osprchování, mi zavolal další kamarád, který se právě vrátil z dovolené a sršel optimismem a energií do života. Netrvalo ani 5 minut a už jsem v pozdních večerních hodinách místo spánku psal maily a připravoval si podklady pro dnešní článek.

Občas si myslíme, že už nám nezbývají žádné síly jít udělat něco navíc. To je ale celé pouze mentální stav, který se dá během chvíle změnit. Proto je tak moc důležité, aby se člověk stýkal se správnými a pozitivními lidmi, četl ty správné motivační knihy nebo se chodil dívat na své sny. Nikdy přesně nevíte, která myšlenka, citát nebo obrázek s Vámi dokážou pohnout natolik, že dokážete velké věci.

Dnešní článek patří do kategorie, která nás má udržet směrem k našim snům a cílům. Velmi tedy doporučuji zapojit svou představivost. A kdo ví? Třeba právě tento moderní byt na jihozápadě Moskvy ve Vás dokáže rozdmýchat oheň nadšení pro Vaše sny.

   

Byt se nachází ve 23 metrové výškové budově v Moskvě a honosí se rozlohou 150 metrů čtverečních. Z velkých oken můžete vychutnávat nádherný panoramatický výhled na centrum města.

Výjimečnost tvoří celkové rozložení bytu, kdy se vše zdá prostorné a vzdušné. Architekt si dal záležet na tom, aby byl inspirován strukturou bytů v USA.

Byt se může chlubit dvěma krásnými koupelnami, které jsou navrženy ve velmi moderním stylu.

Dále ponechám na Vás, abyste si byt pečlivě prostudovali na fotografiích a představili si, jaké to bude, až Vy si budete kupovat takový byt, nebo až pomůžete někomu jinému, aby získal takovýto životní styl.

http://www.fedorova.ru/interiors/intereryi-kvartiryi-150-v-zhk-elena

Inzerce