Jste student a už vás nebaví stále kupovat energy drinky a pít je jeden za druhým? Mindflow je přírodní alternativa, která vám může pomoct. Slouží nejen studentům, ale i všem kreativním a produktivním lidem.

Můžete nám představit Mindflow?

Mindflow je přírodní tobolka pro produktivní práci a učení. Účinkuje do 20 minut a na 3-4 hodiny ti pomůže porazit únavu, doplnit energii a naplno se soustředit.

Cílem je stav flow, kdy jsi naplno zabrán do toho co děláš, nevnímáš čas ani únavu a tvůj mozek jede na plný výkon.

Co Mindflow obsahuje?

Mindflow obsahuje sedm přírodních látek, které jsou zastoupeny v ideálních poměrech tak, aby fungovaly synergicky a výsledný účinek byl co nejlepší.

Jsou jimi extrakt ze zeleného čaje, pravý ženšen, guarana, kofein, vitamíny B3, B6 a B12. Používáme navíc rostlinné tobolky, které jsou vhodné i pro vegany. Dostat se k současnému složení nám trvalo 8 měsíců, během kterých jsme každý týden na více jak stovce lidí testovali nové a nové verze.

Jak dlouho je Mindflow na trhu?

Na trhu jsme od června 2017. Zatím prodáváme jen v Čechách a na Slovensku, ale celkem už máme přes 10 000 zákazníků. Jsou to hlavně studenti a lidé, kteří se při práci potřebují naplno soustředit a chtějí být produktivnější.

Existuje vůbec podobný produkt, jako je Mindflow?

Když jsme vstupovali na trh, nic podobného tu nebylo.

Naši nejbližší alternativou je káva, čaj a nebo energetický nápoj.

Mindflow je však unikátní v celé řadě věcí..

Díky tobolce obsahuje jen čisté přírodní látky. Žádný cukr, konzervanty, barviva ani dochucovadla.Nevyžaduje přípravu a vezmeš si ho všude s sebou.

Navíc je navržené pro mentální a ne fyzický výkon. V tom vidím rozdíl třeba oproti energetickým nápojům. Ty obsahují velké množství cukru a taurinu, které tě sice pořádně nakopnou, často se po nich ale cítíš spíš na pořádný trénink než na produktivní a soustředěnou práci.

Užíváte Mindflow i Vy v práci?

Jasně. Já osobně ho používám 3-4 týdně. Většinou v podvečer, když už přichází první únava a chci ještě fungovat naplno a ne den “jen tak dožít”.

Mohu si vzít Mindflow když už jsem ve stavu flow, nebo slouží k nabuzení tohoto stavu?

Účel Mindflow je dostat se do bdělého uvolněného stavu, kdy jsi plně soustředěný a nabitý mentální energií. Pokud tě práce současně baví a je pro tebe výzvou, můžeš se dostat do flow, což je úplně ideální.

Když už ve flow jsi, můžeš si Mindflow vzít, aby jsi v něm zůstal ještě déle.

Proč si vzít Mindflow místo energy drinku?

Jak už jsem zmiňoval u předchozí otázky – je přírodní, neobsahuje cukr, konzervanty, barviva ani dochucovadla.

Účinkuje delší dobu a jeho účinek od energetického nápoje dost liší. Energeťák tě většinou na hodinu nakopne, ale potom když už opadne hladina cukru v krvi, se často cítíš ještě hůř než na začátku. Nemluvě o dlouhodobých účincích na zdraví.

Účinek Mindflow přichází pozvolna a účinkuje až čtyřikrát delší dobu. Navíc obsahuje i látky, které mají dlouhodobě pozitivní účinek na kognitivní funkce mozku a zdraví.

Může se stát situace, že Mindflow „nezabere?“

Drtivá většina zákazníků je spokojená, přesto je třeba si uvědomit, že máme každý jedinečný metabolismus a toleranci na stimulační látky. Netvrdíme proto, že Mindflow musí být nutně nejlepší řešení pro každého. Vždy tu bude skupina lidí, pro které budeme moc silní nebo slabí.

Chceme být ale otevření a je pro nás zásadní, že věříme tomu, co děláme. I proto máme 100% transparentní složení a nabízíme garanci vrácení peněz včetně poštovného, pokud by někdo s Mindflow nebyl spokojen.

Kdy se Vám Mindflow osvědčil nejvíce?

To je dost individuální. Obecně lze říct, že je to při mentálním výkonu, kdy se potřebuješ naplno soustředit, udržet pozornost, být kreativní a porazit únavu.

Naši zákazníci jsou například vývojáři, studenti, lidé z marketingu, manažeři.. Jsou mezi nimi třeba ale i tanečníci, tatéři, hudebníci, cheoreografové a další umělci.

Máte nějaké plány do budoucna, nebo chystáte nový produkt?

Už pracujeme na vylepšeném složení, které bychom chtěli vypustit v září tohoto roku.

Chceme se také soustředit na vytváření edukačního obsahu a popularizaci vědy v oblasti mozku, produktivity a zdravého životního stylu. Mindflow by mělo zastřešovat i vzdělávací platformu, založenou na podložených vědeckých datech.

Věříme, že právě kvalitní produkty a pochopení mozku jsou nejlepší způsob, jak odemknout opravdový lidský potenciál.

Osobně jsem velmi rád, že v čechách vznikají takovéto produkty. Teď už jdu ale rychle na internet a jeden si objednat! Jsem zvědavý, jaké to bude. Děkujeme za rozhovor a držíme klukům z Mindflow palce!

Inzerce