Eleganci ve svém domu snů můžeme vidět opravdu v každém detailu. Důkazem toho je residence z Miami Beach, kterou si dnes představíme.

Jedná se o residenci v Miami Beach na Floridě, kde nás může inspirovat opravdu velké množství domů, ale u této stavby si architekt dal opravdu záležet na smyslu pro detail. Jedná se o architekta Luise Bosche, který se v této části Floridy zabývá stavbou luxusních domů.

Residence se může pochlubit nádhernými dřevěnými stropy, tmavým rámováním oken nebo dokonce střešní terasou, kde můžeme vše vidět z výšky. Mnohem více Vám však řeknou nádherné fotografie na kterých můžete vidět veškeré detaily domu.

Jak vnitřní tak venkovní prostory se můžou chlubit různými kouty, které jsou vystavěny přímo pro relaxaci a socializaci. Residence reprezentuje životní styl zaměřený na poklidné odpočívání u bazénu ale i divoké večírky.

Osobně se mi velmi líbí vizuální spojení mezi vnitřní a venkovní částí stavby. V jednu chvíli jste uvnitř a vzápětí venku. Dům může být jak skvělým místem pro večírky tak pro relaxaci. Už se vidíte jak se válíte u bazénu s knihou Dalea Carnegieho?

http://boschconstruction.net/completed-projects/
http://freshome.com/surprising-design-details-in-luxury-miami-beach-home/

Inzerce