Je opravdu mnoho variant, jakým způsobem můžeme cestovat. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vezmete partu kamarádů a projedete celou Evropu? Můžete si udělat jen takový trip na lehko a vyrazit stopem, ale nebudete mít vždy takové pohodlí, jaké mnozí vyžadují. Možností je samozřejmě spousta, od klasické cesty autem, autem s přívěsem, letadlem nebo vlakem. Dnes se podíváme na variantu opravdu luxusního karavanu, který jen tak někde nenajdete!

   

Společnost Escape Homes z Wisconsinu přišla s opravdu skvělou variantou nádherné dřevěné maringotky, která už na první pohled zaujme. Volný překlad názvu společnosti a také její filozofie se snaží o jakýsi únik z domova, přesněji „vyrazit ven a nesedět doma“. Což nám právě umožní varianta takové maringotky.

   

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, tak v ní můžete nalézt vše potřebné pro opravdu skvělý výlet, včetně několika lůžek. V případě, že by někdo nebyl rozhodnut pro koupi, tak společnost nabízí pronájem. Cena takových přívěsů se pohybuje podle vybavení od 46 600 dolarů (1,12 mil. Kč) do 78 500 dolarů (1,9 mil. Kč).

Už vidíte ten speciální trip, který prožíváte s přáteli při cestě takovým karavanem? Možná si někdo představuje svou rodinu, jak s ní projíždí Ameriku. Dá se říct, že si člověk užívá takovou klasickou relaxační dovolenou někde v chatičce. Výhodou však je, že si můžete kdykoliv v případě potřeby popojet. Nechte se tedy inspirovat a „neseďte doma!“.

http://freshome.com/try-tiny-homes/
http://www.escapetraveler.net/gallery

Inzerce