Charakteristicky agresivní mřížky chladiče, výrazné světlomety, velké rozměry ale přesto elegantní a dynamický design. To vše splňuje BMW třídy 7, které bychom Vám dnes rádi představili. Toto auto se bezvadně hodí všem, kteří mají rádi luxus i zábavu a chtějí jen to nejlepší. BMW je německá automobilka, která jiná auta ani nevyrábí.

 

BMW 7 je největší z rodiny sedanů. Stejně jako u všech ostatních řad, je zde kladen typicky německý důraz na kvalitu a preciznost provedení. Už v základní výbavě máte k dispozici pestrou paletu prvků, které byste u jiných aut jen těžko hledali. Například kožená sedadla a všechny možné bezpečnostní prvky. Pro náročnější zákazníky má BMW obrovské množství dalších věcí, za které si můžete připlatit.

„Sedmičku“ můžou pohánět motory s výkonem od 258 do 544 koní. Na výběr máte buď z dieselových 6 válcových motorů, nebo benzínových 6, 8 a 12 válcových motorů. K dispozici jsou i hybridní modely, které jsou doplněné vznětovým 6 válcem. Zdvihový objem se podle typu motoru pohybuje od 3 do 6 litrů. V základní výbavě je automatická 8 stupňová převodovka, která přenáší výkon na zadní kola, nebo u modelů xDrive na všechna 4. Připlatit si můžete i za paket M, který dá „sedmičce“ sportovnější charakter i vzhled.

Interiéru není snad co vytknout, stačí se podsadit a obdivovat. S velkým množstvím příplatkových doplňků si můžete zpříjemnit i pobyt v autě, ale i sériová výbava Vás nenechá koukat na nepohodlné látkové potahy sedaček a ošklivé plastové doplňky.

BMW vyrábí auta, která všichni známe. To je další důvod proč snít o takovém voze. Všichni o něm ví, že patří mezi ty nejlepší. S cenou od 2 miliónů korun je to navíc i dobrý důvod proč pracovat na více než 100 %.

http://www.bmw.cz/cz/cs/newvehicles/7series/sedan/2012/showroom/index.html

Inzerce