Přemýšleli jste nad tím, co znamená výraz ,,šťastný člověk“ či ,,spokojený a naplňující život“. Možná ano a možná také ne, nicméně dnešní článek se zaměří přesně na osobu, která tyto výrazy a otázky vytváří, zodpovídá a hlavně klade všem lidem na srdce. Člověk, který za svůj život napsal několik bestsellerů a pomohl mnoha lidem skrz kurzy. Dnešním dnem zjistíme více informací o Robinu Sharmovi, jehož životní náplní je měnit lidem život k lepšímu!

„Nehodlám prožívat jeden a tentýž den pořád dokola a nazývat to životem“

Kdo je tedy tento inspirující člověk? V dnešní době velmi známí autor mnoha knih, jako například ,,Mnich, který prodal své ferrari“ či ,,Kdo bude plakat, až tady nebudeš?“ . Dále také řiditel společnosti Sharma Leadership International, jenž se zaměřuje na motivaci, leadership a celkovou práci s lidmi. A nakonec také skvělý řečník a odborník na dosahování osobních úspěchů!

Podle autora máme bohatý život, pokud děláme to nejlepší, co v nás je, denně pokořujeme svá maxima, udržujeme pevný vztah se svými milovanými a naplno prožíváme život s radostí. Tato myšlenka se může zdát na první pohled velmi jednoduchá, ale její provedení dokáže být opravdu náročné. Ve svých projevech a knihách úzce poukazuje na již zmíněný leadership a jeho dopad na společnost ve které pracujeme. Našim cílem by mělo být vychovávat další lídry a být příkladem vůči všem, kteří chtějí také naplno prožívat každý okamžik ve svém životě.

„Jediný limit, který máš, je ten, který si sám vytvoříš.“

Důraz na sebepoznání

Určitě stojí za zmínku také autorův názor na sebepoznání. V každé knize se dočteme něco o poznání naší osobnosti a rozvíjení našich přirozených či nově získaných talentů. Představivost je neomezená, naše sny mohou být skutečností, pokud pro ně uděláme vše potřebné. Věnování času sobě samým prý naprosto změní postoj k životu a také urychlí Váš pokrok k vysněným oblakům. Naše cesta je jednoduchá a přesto naprosto složitá. Pociťujeme mnoho neúspěchů, nicméně ze všech máme pouze vnímat zkušenost a přínos, nikoli negativní myšlenky a pocit nezdaru. Tyto negativní myšlenky musíme včas uchopit a vypudit ze své mysli.

Ať už je tedy Robert Sharma spisovatelem, řečníkem či majitelem firmy, neznamená to nic v porovnání s jeho skutky a činy vůči všem lidem. Vnesl do světa důraz na sebepoznání, snění a hlavně pocit, že každý může dosáhnout naprostého vrcholu v čemkoli si bude jenom přát!

Inzerce