Přesně těmito slovy se dá popsat Nový Zéland. Přáli jste si někdy být na místě, kde budete naprosto oslněni krásou přírody kamkoli se podíváte? Zavítejme dnes na místo, které má jedno z nejúžasnějších přírodních bohatství! Každý z nás nalezne na Zélandu kus sebe. Milujete zasněžené vrcholky s čirými potůčky po jejich úpatí, či řeky protékající hlubokými lesy stojící na svém místě, jako čas samotný? To vše zde můžeme zahlédnout. Je jen na Vás, kam zavítate nejdříve.

Všechna tato místa působí na člověka velice podivně. Připadáte si, jako v jiném světě či ve Vaši oblíbeně knize nebo filmu. Přesně tímto se například nechali inspirovat autoři trilogie Pána Prstenů, kteří pojmenovali Nový Zéland ,,Druhá Středozem“. Využili naprostého potenciálu zdejší krajiny a výsledek můžete každý posoudit při shlédnutí jednoho z filmů. Pestrost těchto krajin je totiž opravdu nekonečná!

Kromě dlouhých tůr i pořádný adrenalin?

Jste velcí nadšenci adrenalinového sportu a chcete zažít další životní zážitek? Vyzkoušejte například několik lokací k bungee jumpingu. Pohled na široké údolí s protékající řekou Vám bude během úžasného pádu vryt do paměti i s jeho barevným okolím.

,,Nelituji žádného dne, kdy jsme byli na cestách!“

Jako další pozoruhodnou věcí jsou hory. Obrovské mohutné štíty sklánějící se pod širým nebem. Každá z nich Vás obklopuje a vypráví jakýsi příběh. Jejich krása je s kombinací s horskými potoky nepopsatelná. Jestli mě osobně něco na tomto místě opravdu uchvátilo a donutilo plánovanou cestu, tak jsou to hory, kterých naleznete opravdu dost a o výlety nebudete mít nouzi.

Ať už budete mít tedy jakékoli důvody k vycestování na toto neuvěřitelné místo, mějte na paměti, že jedna cesta nestačí, jelikož Vás natolik oslní a zaujme, že návrat bude určitým způsobem samozřejmost a nezbytnou poznámkou ve Vašem deníku. Nový Zéland má mnoho věcí k nabídnutí. Turistiku, adrenalinové zážitky, krásná města, ale jeho největší podstatou a přínosem je vnuknutí myšlenky, krásy a úžasu! Nevyřeší vaše problémy, nicméně možná ukáže přístup k další cestě.

Inzerce