V našem deníku si můžete, mimo jiné, přečíst o některých zajímavých knihách, které Vám pomůžou na strastiplné cestě k úspěchu. Tyto malé svazky plné moudrosti si můžete půjčit od kamaráda nebo za malou úplatu ve veřejné knihovně.  Ale co když se budete chtít k některé vrátit a ona bude zrovna vypůjčená, nebo už ji mít vůbec nebudou?

S tím jak rychle člověk zapomíná se Vám to určitě stane. Pak se vyplatí mít vlastní knihovnu doma a knihy rovnou kupovat. Jednak si tím vytvoříme závazek, protože jsme do knihy investovali peníze, které jsme si museli pracně vydělat, takže ji určitě přečteme, a za druhé si ze sbírání knih můžeme udělat sen. Nebylo by úžasné mít knihovnu o třeba 3 000 svazcích? Když si stanovíme průměrnou cenu 500 Kč za knihu, uděláte do svého vzdělání investici v hodnotě 1,5 milionu. Ale takové obrovské jmění musíte mít kde uložit.

Knihy si nezaslouží, aby byly uklizené někde ve skříni. Když už Vás dovedou k úspěchu, pak jim musíte doma vytvořit čestné místo. Čestné místo, do kterého se i Vy sami budete rádi vracet, abyste přečetli své nové knihy. Vaše vysněná domácí knihovna může být samostatná místnost, nebo jako součást obývacího pokoje, pracovny nebo i jídelny. Může mít moderní styl plný bizarních tvarů, nebo nádech historie a vůni dřeva. Ať už máte jakýkoli vkus, při nákupu vybavení do knihovny Vám peněženka nepoděkuje, ale vytvoříte si tím doma příjemné místo a pokud máte knihy rádi, splníte si jeden ze svých snů.

Inzerce