Přemýšlíte o tom, jak postoupit dál? Jak pokořit svou stagnaci či se ji předem vyhnout velkým obloukem? Potom je tato kniha přesně pro Vás a při jejím čtení přijdete k uvědomění nad tolika banálními věcmi, že to ani není slovy popsatelné! Skrz krátký příběh s pohádkovým porovnáním dostane člověk tolik rad, které by nejraději ihned převedl do reality. Přesně takto působí kniha ,, Kam zmizel můj sýr“. Kniha může na první pohled vypadat trochu podivně, nicméně žádný vtip to opravdu není. I přes pouhých 100 stran obdaruje člověku opravdovým věděním.

„Jít do neznáma je lepší než zůstat tam, kde nic není.“

Autorem této skvělé knihy je Spencer Johnson. Americký psycholog, spisovatel, řečník a jeden z velkých odborníků na management. Do knih vkládá velký důraz na empatii a poznání sama sebe, přičemž kniha ,, Kam zmizel můj sýr“ rozhodně není výjimkou. Příběh postavil na naprosto jednoduché záležitosti, ale i přesto ukrývá obrovskou myšlenku a otázku pro každého z nás, kterou rozhodně předem nechci prozradit.

,,Když překonáte strach, osvobodíte se“

Johnson skrz tuto knihu předává informace velmi zajímavým způsobem. Při čtení sami cítíte jakési pochopení či rozluštění naprosto jednoduchých věcí. Každá strana Vás posune dál a určí směr vašich příštích myšlenek. Během čtení tohoto příběhu nahlédnete do jeho podstaty a pochopíte celou myšlenku díla. Je jen na vašich příštích krocích, jak zkušenosti a poznatky z této knihy využijete, nicméně si myslím, že kniha má opravdu co nabídnout a hlavně si ji budete chtít přečíst klidně i třikrát. Pokaždé objevíte něco nového a přiučíte se. Samotný příběh je příkladem pokroku, rozvoje a hlavně cílevědomosti! Proto bych knihu doporučil naprosto všem lidem, kteří chtějí pokročit a naplno dosahovat svých stanovených cílů.

Inzerce