Jaro je tady! Převzalo definitivně vládu nad zimou a působí na naše smysly ze všech stran. Jedním z těchto směrů jsou jarní kolekce módních návrhářů. Tu nejkouzelnější vám dnes představíme. Vpusťte jaro do své mysli a nechte se přenést do pohádkové zahrady značky Jimmy Choo.

Věhlasnou značku Jimmy Choo asi není třeba nějak zdlouhavě představovat. Jimmy Choo je módní značka, která dostala jméno po svém zakladateli, který jí vdechl život v roce 1996. Specializuje se zejména na obuv, a to jak dámskou, tak pánskou, ovšem známé jsou také její kabelky či parfémy. Krátce po svém vzniku se ze značky stal luxusní fenomén, jenž přitahoval zraky zákazníků z celého světa. Oblíbila si ji například všemi zbožňovaná princezna Diana z Walesu a z hledáčku světa celebrit nezmizela dodnes. Mít v botníku alespoň jeden pár bot této značky, to je stále snem mnoha žen i mužů.

V současné době  značka pod vedením kreativní ředitelky Sandry Choi produkuje dámskou i pánskou obuv, parfémy, kabelky, sluneční i designové brýle, či drobné kožené doplňky. Své kolekce prezentuje vždy stylově a poutavě, a jejich představení neuniká pohledům široké veřejnosti. Nejinak tomu bylo i u kolekce jaro – léto 2017.

Tato kolekce byla představena na podzim tohoto roku v Miláně. A už z pouhé formy prezentace se všem přítomným tajil dech. Jako v tajemné zahradě, tak se měli cítit při vstupu do místnosti, kde byla kolekce vystavena. Nesčetné množství různě zelených odstínů origami zavěšených v prostoru nad vystavenými botami a kabelkami, které hrály všemi barvami jara a léta. Tato působivá scenérie připomínala hejno vznášejících se kolibříků nad barevnými lučními květy ve skutečně pohádkové zahradě.

A pohádkově vyhlíží také samotná kolekce. Je plná zářivých barev, exotických květů, nevšedních materiálů a bezpochyby jedinečných designů. Elegantní podpatky i vysoké platformy, extravagantní zdobení i sofistikovaná jednoduchost, přírodní zemité barvy i nejrůznější odstíny modré či fialové. To všechno se skrývá pod aktuální nabídkou značky Jimmy Choo.

Pokud se zaměříme pouze na dámskou obuv pro tuto sezónu, můžeme vskutku tvrdit, že co kus, to skutečný originál. Například dámské lodičky s názvem „Lolita 100“ – inspirovány květy kosatce, které jsou zde vytvořeny ze 66 samostatných kousků kůže. Zdobeny jsou jemnými popruhy ve světle zelené barvě, které se nositelce proplétají od špičky po kotník jako liána.

Sandálky na vysokém podpatku „Annie 100“ jsou pošity luxusním černým semišem. Jejich dominantou je poutavé zdobení, které sestává ze šedých, modrých a zelených flitrů různých odstínů a velikostí. Celkový design dotváří soustava modrých a černých peříček, která dávají těmto botám nádech exotiky.

Kampaň k této kolekci byla nafocena s herečkou Dakotou Fanning v úchvatné rozkvetlé zahradě. Jedinečná atmosféra, která z této kolekce čiší, má svým nositelkám vnést jaro nejen do jejich šatníků, ale také do jejich srdcí. Po zdlouhavé a pochmurné zimě bychom jen těžko hledali lepší elixír.

http://row.jimmychoo.com/en/home
https://www.outletcity.com/cz/metzingen/znackove-obleceni-jimmy-choo/
http://www.10magazine.com/womenswear/jimmy-choo-present-their-ss17-collection-in-milan
http://wardrobeoncruise.com/2016/09/27/jimmy-choo-ss17-presentation-milan/

Inzerce