Také rádi zpíváte karaoke? Miluji zpěv, i když si nejsem jistá, zda ho milují i mí posluchači. Je u toho ale kopec zábavy, skvělá nálada a spousta přátel okolo. Odmalička jsem snila o tom, že budu mít kapelu a budu zpívat. Realita je ale jiná. Proč si ale svůj sen nesplnit alespoň z části? Pokaždé když navštívím se svými přáteli karaoke klub, nechce se mi nikdy odejít. Co takhle si pořídit karaoke domů? Zjistila jsem, co vše je potřeba sehnat, abych si svůj sen splnila. Vězte, že to rozhodně není nedostupné.

Každý z nás má doma počítač, notebook nebo televizi s DVD přehrávačem. Co k tomu budeme dál potřebovat za příslušenství? Když jsem prohledávala internet, nejčastěji jsem narazila na Karaoke set König HAV-KM11 s dvěma mikrofony. Stojí průměrně 900 – 1299 kč a koupit ho můžete jak v kamenných prodejnách, tak na internetu. Set obsahuje mixážní pult s mikrofony i všechnu kabeláž a redukce, které jsou potřeba pro připojení k notebooku nebo k televizi. Proto, abychom mohli začít zpívat, potřebujeme ještě DVD s textem a hudbou, kterých je na trhu nepřeberné množství. Ceny se pohybují okolo 400 Kč za jedno DVD s cca 16 songy. Pokud budeme využívat notebook a budeme mít přístup na internet, lze si stáhnout libovolné softwarové přehrávače (např. freeware VanBasco Karaoke Player ), kde můžeme přehrávat soubory s příponou .kar* a .mid, kterých můžeme na internetu najít velké množství. Videa s běžícími texty je také možné najít třeba například na serveru YouTube.

Na malou oslavu je to skvělý nápad, že? Už stačí jen rozeslat pozvánky a večírek může začít. Karaoke set si můžeme ještě vylepšit. Pro mě by bylo dokonalé pořídit si k tomu všemu dataprojektor, plátno a pořádné reprobedny. Ceny dataprojektorů, které za něco stojí se pohybují cca od 7000 Kč – 599 999 Kč, takže když se budeme držet při zemi, není to úplně nereálné. Plátna stojí kolem 2 000 Kč, pokud samozřejmě nechcete samorolovací s extra odlehčenou konstrukcí, protože tam si trochu připlatíte. A to je všechno, mejdan může začít. Já osobně se už nemůžu dočkat! Buďte za hvězdu večera a splňte si hned několik snů najednou.

http://karaoke.heureka.cz/karaoke-sada-konig-hav-km11-2x-mikrofon-cerna/#
http://www.musicandmemories.org/uploads/2/4/9/8/24981834/4193132_orig.jpg
http://www.karaoke-zabava.cz/katalog/obrazky/karaoke-mix-km10.jpg
http://www.sirius-zlin.cz/karaoke/1108-dvd-slovensk-hity-karaoke-psn-s-bcm-textem.html

Inzerce