Jeden ze snů, který mívají někteří mladí chlapci, je plavit se po moři vstříc západu slunci. Fantastickým řešením je jachta společnosti Beneteau s názvem Oceanis 60, která člověku opravdu pomůže vychutnat si všechny momenty jak na rozbouřeném, tak na klidném moři.

 

Možná jste třeba nikdy nepřemýšleli nad tím, že byste se plavili po moři, ale po zhlédnutí videa v závěru článku Vás možná inspiruje, jaký klid může člověk na moři zažít. Jak sám, tak se svou drahou polovičkou je možno si vychutnat opravdu jedny z nejkouzelnějších chvílí.

Jachty typu Oceanis jsou opravdovým ztělesněním komfortu a nádherného interiérového designu. Tvar jachty je uzpůsoben tak, aby měla co nejlepší výkon ačkoliv kokpit patří mezi ty větší mezi jachtami Oceanis.

 

Nádherná zadní paluba rozšířena o venkovní obytný prostor umožňuje vychutnat si potěšení z opalování nebo pouhého pozorování mořských vln. Uvnitř jachty, ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, je několik pokojů, kam můžete uložit svou rodinu nebo přátele po dni stráveném na moři.

Nyní již nechám video, které zanechává opravdu velké množství emocí, aby vypovědělo, jaké zážitky je možné na této nádherné jachtě prožít. Doporučuji také navštívit stránky společnosti, kde si můžete jachtu virtuálně procházet.

https://www.youtube.com/watch?v=xSOpM1T1Yf0
http://www.beneteau.com/Sailing-Yachts/Oceanis/Oceanis-60

Inzerce