Sny mají mnoho různých podob. Často v našem deníku píšeme o autech. Trochu zanedbáváme ostatní dopravní prostředky, proto dnes zabrousíme do jiné kategorie. Podíváme se na jednoho zástupce motorek. Na úvod musím říct, že nebudeme mluvit o žádném ultralehkém závodním biku, ale o pořádném kusu železa, který se nemusí nutně líbit všem, ale rozhodně si své zájemce najde.

V roce 2014 společnost Harley Davidson vyrobila další stroj z kategorie Dyna, která je typická svou mírnější okázalostí a osobitějším projevem. Konkrétně Vám chci představit Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob.

Motorka mě osobně zaujala obrovskými pneumatikami a dvojicí futuristických zadních světel. Obrovské pneumatiky a celkově velká kola mají svůj důvod. Jak už jsem psal, jde o pořádný kus motorky. Fat bob váží něco přes 300 kg. Taková váha potřebuje dostatečný výkon, ten zajišťuje motor Twin Cam 103 o objemu 1688 ccm. Rychlostí Vás Fat Bob rozhodně neohromí. Je to Harley a teké se tak chová. Nejradši má poklidnou jízdu do 120 km/h, při které si plně užíváte krajiny.

Za zmínku stojí také další doplňky, které dodávají tlouštíkovi osobní styl. Kontrastující šikmé pruhy přes nádrž, ve kterých najdete barvou nádrže vepsáno „Harley Davidson“. Už zmíněná zadní diodová světla s futuristickým designem a decentní chromové doplňky. Nejsem zrovna fanda motorek, ale Fat Bob na mě udělal dojem. Věřím že udělal dojem i na Vás a že si jej, alespoň někteří, přidají na svůj seznam snů. Udržujte své sny velké!

http://www.motorkari.cz/motokatalog/harley-davidson/harley-davidson-fxdf-dyna-fat-bob.html
http://www.harley-davidson.com/cs_CZ/Motorcycles/fat-bob.html
http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/harley-davidson/harley-davidson-dyna-fat-bob-tlustoch-silak-pohodar-30440.html

Inzerce