Odvážit se snít ve velkém a následně své sny jít uskutečňovat je jedním z cílů našeho magazínu. Pro dnešní inspiraci jsem vybral nádherný slunný dům v australském městě Byron Bay, které leží na západním pobřeží Austrálie asi dvě hodiny cestou autem jižně od Brisbane.

Sluneční svit, nádherné palmy a příležitostný vánek vás dnešním sněním budou provázet celou dobu, protože se přenášíme do do Byron Bay, australského města dvě hodiny autem jižně od Brisbane. Dům byl navržen společností s názvem Davis Architects, která navrhuje a staví komerční a nekomerční stavby po celém Byron Bay a Sydney.

   

V tomto přímořském domě máme možnost ochutnat díky sub-tropickému klima bydlení částečně venku. Doslova nás vyzývá, abychom strávili kvalitní čas na úžasném australském slunci. Jakýkoliv plážový nadšenec se zde bude cítit jako doma. Dům nádherně kombinuje moderní styl se stylem typickým pro Austrálii. Velká okna od podlahy až ke stropu vytvářejí úžasnou atmosféru.

Hlavním cílem architektů bylo co nejvíce využít nádherné pobřežní subtropické klima. Zastřešené venkovní prostory opravdu dokazují skvělé naplnění tohoto cíle. V domě můžeme nalézt celkem 4 ložnice, což nám naznačuje, že nejde o malý domeček, jak se na první pohled může zdát. Pro stavbu domu bylo použito mnoho místních zdrojů materiálů. Jimiž jsou například dveře vyrobené s krásného tvrdého dřeva, dřevěné podlahy a pískovcové stěny.

Doporučuji si opravdu užít fotografie tohoto domu, protože může jít o opravdu skvělý příval inspirace pro naši budoucnost abychom se vrhli do naší potřebné aktivity pro náš úspěch.

http://freshome.com/australian-beachfront-home-encouraging-outdoor-living/
http://www.davisarchitects.com.au/projects/byron-bay-beach-house/

Inzerce