Může se stát každému z nás, že jednou za čas ztratí z obzoru své sny. Z toho důvodu je velmi důležité často se svými sny „randit“ abychom si připomněli důvody, PROČ děláme to, co děláme. Dnes se podíváme na nádhernou horskou „chatu“ s názvem Kicking Horse rezidence v Britské části Kolumbie, kterou navrhl a zrealizoval architekt Bohlin Cywinski Jackson.

Majitelé si nechali vystavět jakousi „víkendovou chaloupku“, kam by si mohli s větším množstvím přátel přijet odpočinout a zrelaxovat v nádherném horském prostředí. Zároveň si také chtěli užít čas strávený na lyžích včetně všech souvisejících zimních sportů a večer si oddychnout u nádherného krbu s čajem s rumem.

Dům by se dal rozdělit na dvě části. První se skládá z několika pokojů a koupelen nad garáží pod šikmou střechou, kde černě mořená cedrová střecha tvoří nápaditý vzhled a skandinávský design. Ve druhé části této nádherné rezidence můžeme nalézt kuchyň, jídelnu a obývací pokoj s náramně útulným krbem. Cílem designerského týmu bylo orientovat druhou část domu směrem k vrcholkům hor.

Zatímco někdo se krčí s čajem u krbu, jiný zajede do běžkařské stopy a další si užívá svit slunce na svahu. Tyto všechny činnosti a mnoho dalších si můžete dopřát na takovémto kouzelném místě, kde sníh dosahuje pomalu ke spodnímu okraji oken. Představujete si někdy, že budete mít chatu či dům postavený uprostřed tak nádherné krajiny? Já tedy ano, protože mít možnost strávit čas se skvělými přáteli na takovém místě musí být rozhodně k nezaplacení.

http://freshome.com/canadian-ski-in-ski-out-lodge/

Inzerce