Sháníte bydlení pro Vaši rodinu, chatu pro víkendový odpočinek nebo sídlo pro letní párty s přáteli? DublDom je moderní novodobá dřevostavba, jejíž cena se pohybuje už kolem jednoho milionu korun. Na své si tak přijdou mladé rodiny, začínající páry nebo lidé z měst, kteří touží po čerstvém vzduchu na venkově. Právě o této praktické dřevostavbě z ekologických materiálů bude dnešní článek.

V současné době trápí dospívající generaci vyhlídka na možnosti bydlení a životního stylu. Pokud nešetříte už od narození, je jasné, že hypotéka nebo úvěr na bydlení Vás neminou. Máme pro Vás možnost, jak ušetřit. Ráda bych Vám dnes představila DublDom – dřevostavbu na klíč, se kterou přichází ruský architekt Ivan Ovchinnikov.

Způsob promyšlenosti jejich výrobku mi připomíná praktický systém IKEA. Přijdete, ukážete, za pár týdnů bydlíte, a když vybraný model není na skladě, bude dokončen 6-10 týdnů od objednávky.

Co je tedy DublDom?

DublDom je sériový dům, který je sestrojen ve výrobní hale a přepraven na určené místo klidně až 3000km daleko. Instalace probíhá přímo na místě během jednoho dne, přičemž zákazník musí mít předem připravené základy. Dům má veškeré rozvody elektřiny, vody a odpadů, takže je možné jej připojit k síti. Obsahuje také sanitární vybavení. Hlavní výhodou je tovární výroba, která výrazně zlepšuje kvalitu stavby a snižuje celkové náklady. Existuje 7 základních typů, přičemž každý z nich má na výběr několik dispozic.

Mě zaujala především úspora času. Nemusíte vybírat projekt, stavební firmu, řešit stavební povolení. Stačí ohlášení o stavbě. DublDom je sestaven během tří dnů a můžete bydlet.

Líbí se mi i její design a nápaditost. Milovníky letních grilování nebo posezení s přáteli jistě zaujme velká terasa, která je součástí každého DublDomu. Prostory jsou světlé a prakticky rozvržené. Pokud byste napoprvé zvolili malý DublDom a potřebovali jej časem rozšířit, žádný problém. Prostě si jen kus přiobjednáte.

Výrobní hala se nachází v Olšinkách nedaleko Ústí nad Labem

Монтаж ДубльДом 2/87

Монтаж ДубльДом 2/87. Благодаря модульной технологии дом собирается в заводских условиях, а ставится на участке за один день в любую погоду. А ведь кто-то годами строит дома в таких условиях..Installation of DublDom 2/87. Thanks to the modular technology, the house is assembled at the factory and put on the site in one day in any weather. And after all, someone builds houses for years in such conditions.

Zveřejnil(a) ДубльДом / Dubldom dne 3. duben 2017

Jak se Vám DublDom líbí?

http://www.dubldom.ru/index.htm
https://www.instagram.com/dubldom/
https://www.facebook.com/dubldom

 

Inzerce