Jednou z částí receptu na úspěch je bezpochyby kvalitní zázemí. A teď tím nemyslím jen místo, ze kterého chodíme do práce, ve kterém spíme a děláme spoustu věcí, tedy náš dům nebo byt. Zázemí je kombinace mnoha dalších faktorů. Mimo hmotného domova mě napadá rodina, přátelé a určitě vymyslíte i další. V tomto článku se ale zaměříme na hmotnou část domova. Konkrétně na dřevěné sruby v kanadském stylu.

01 02

Nejsem úplně zastáncem moderních architektonických stylů. Můj vysněný dům by byl mnohem bližší přírodě. Harmonie obrovských kmenů poskládaných na kamenných základech a vůně dřeva, která je všudypřítomná, mi přijde mnohem více přitažlivá. Také je to alternativa, která je u nás mnohem exkluzivnější a originálnější.

03 04

Dřevo má, jako stavební materiál, i mnoho výhod. Stavba postavená ze dřeva je šetrnější k životnímu prostředí. Dřevo také velice dobře izoluje, takže se dá říci, že jde o nízkoenergetické stavby. A v neposlední řadě vůně dřeva, o které jsem již mluvil. Vůně dřeva působí na člověka jako opojný nápoj, který vám pomůže vyčistit hlavu od negativních myšlenek.

05 06

Dřevěný srub, který by byl trochu k světu, je samozřejmě celkem drahá záležitost. A o to vlastně jde, je to hezké, drahé a luxusní, takže si najděte na internetu obrázek toho srubu, který se Vám líbí nejvíce, vytiskněte si jej a pověste na nástěnku, aby Vás každý den motivoval k nejlepším výkonům v práci, podnikání…

07 ARCD-6765

http://www.sruby-tabor.cz/
http://www.drevostavbyostrava.cz/
http://www.loghome.com/
http://www.gostrongwood.com/home.html
http://www.loghomescanada.com/

Inzerce