Byt ve fantastickém provedení, na který se dnes podíváme se nachází v druhém největším městě Ukrajiny v Charkově. Kreativita s jakou je byt vystavěn, je naprosto fascinující. Snad každý snil v dětství o tom, že by měl doma skluzavku. Proč tedy tento dětský sen nesplnit alespoň svým dětem?

Sami majitelé definují svůj byt jako „klidný a sladký“. Když požádali tým Ki design aby rekonstruoval byt, přáli si, aby vytvořili jakýsi „wow“ efekt na 212ti metrech čtverečních. Podmínka, kterou si majitelé kladli, byla splněna, protože každý kdo zavítá do tohoto nádherného apartmánu, si ho okamžitě zamiluje.

Byt se nachází v horním patře postarší stavby. Je zde k dispozici houpací síť a čtecí koutek s dlouhou masivní lavicí. V přízemí můžeme nalézt obývací pokoj, kuchyň, jídelnu a dětský pokoj. V prvním patře pak velkou ložnici s šatnou, pokoj pro hosty, koupelnu a kancelář.

V apartmánu je opravdu mnoho přírodního světla, proto působí opravdu vzdušně a vytváří tak dokonale příjemné prostředí plné klidu. Jak si představujete Váš vysněný prostor pro život Vy? Bude v něm skluzavka nebo houpací síť se čtecím koutkem? Nedávno jsem dokonce zavítal do bytu s jakýmsi pódiovým ležením a vlastní čajovnou. Nebojme se experimentovat při budování vlastního domova.

http://freshome.com/playful-apartment-ukraine-slide-inside/
http://www.kidesign.com.ua/inproject/-

Inzerce