Každý máme jinou představu o tom, kde bychom chtěli mít svůj vlastní domov. Někdo sní o velkém domě někde na samotě, další o malém bytu ve středně velkém městě. Jiní však chtějí bydlet přímo v centru rušného velkoměsta s nezapomenutelným výhledem. Pokud patříte do třetí skupiny jmenovaných, máme pro Vás dnes ochutnávku toho nejlepšího, co se dá na západní polokouli nalézt.

 

Právě na adrese 432 Park Avenue v New York City byste mohli narazit na nový obytný mrakodrap, který se tyčí až do výšky 1396 stop (425,5 metru). Budova nabízí 104 bytů, s okny velkými 3×3 metry. Ceny bytů se pohybují od 16,95 milionů dolarů (367,5 milionu Kč) do 82,5 milionů dolarů (1,8 miliardy Kč).

Tuto impozantní věž navrhl Rafael Viňoly a trvalo celkem 3 roky ji postavit. Budova se nachází přesně v centru Manhattanu a výhled z vrcholu mrakodrapu nabízí možnost vidět opravdu na celý New York! Od Hudsonu po East River, z Bronxu po Brooklyn a od Central Parku k Atlantskému oceánu!

V budově je k dispozici také vlastní restaurace s venkovní terasou, 22,5 metru dlouhý bazén, lázně, kinosál, pracovny, klimatizované vinné sklepy, dětská herna, zasedací místnost a mnoho dalšího. Mrakodrap své první obyvatele přivítá již v příštím roce. Pokud máte tedy na seznamu snů a cílů byt s dokonalým výhledem, pospěšte si, protože byty jdou velice slušně na odbyt.

http://www.boredpanda.com/residential-tower-432-park-avenue-manhattan-penthouse-architecture/
http://432parkavenue.com/?state=home

Inzerce