V loňském roce se umístila na první příčce v žebříčku nejlepších zmrzlin. Porotu zaujala nejen svou poctivou chutí, kterou mají na svědomí prvotřídní a vždy čerstvé ingredience z celého světa, ale také svým jedinečným vzhledem. Každá porce této pochoutky totiž vypadá jako nádherná květina. Jejímu logu vévodí amor, ten symbolizuje lásku ke zmrzlině, kterou byli od začátku poháněni zakladatelé této světoznámé značky. Zamilujete si i Vy jedinečnou zmrzlinu Amorino?

Za vynikající zmrzlinu můžeme poděkovat dvěma italským přátelům, kteří v roce 2002 Amorino založili. Paolo Benassi a Cristiano Sereni otevřeli svou první prodejnu na malém ostrůvku Île Saint-Louis v Paříži. Žádnou zkušenost s tímto odvětvím předtím neměli, jejich motivací byla jen láska k mraženým pochoutkám a touha poskytnout svým zákazníkům jen to nejlepší.

Zmrzliny Amorino garantují používání přírodních ingrediencí bez přidaných barviv. Jsou vyráběny z čerstvého ovoce, bio vajíček i kvalitní smetany. Ingredience jsou dováženy z různých koutů světa. Samozřejmostí je také vynechání umělých příchutí. Ničím nešizená poctivá zmrzlina, to je základ filozofie společnosti Amorino.

Své místo na slunci si však zmrzliny Amorino nezískaly jen pro svou výjimečnou chuť. Její zakladatelé vsadili také na originální vzhled, který jejich zmrzliny odliší od všech ostatních. Začali ze svých zmrzlin vytvářet jedinečné květinové ornamenty. Už žádné kopečky, zmrzlina Amorino musí vypadat jako ten nejkrásnější květ! Jejich zmrzlináři je vytváří pomocí speciální naběračky, díky které vznikne nejen překrásný design, ale také umožní zákazníkům ochutnat více příchutí v jedné porci zmrzliny. Zmrzlinu můžete také předem ochutnat a sestavit si tak svou květinu přesně z těch příchutí, které máte nejraději.

Dokonalou filozofii společnosti dotváří také její útulně laděné obchody. Každá pobočka musí splňovat přísně stanovené parametry. Obchody jsou vždy designovány v hnědé barvě. Stěny jsou obloženy kvalitním kamenem či voňavým dřevem. Důmyslně promyšlené je vše až do nejmenších detailů, které dohromady utváří nezaměnitelný koncept. Důležité je nejen prodávat výtečnou zmrzlinu, ale také umožnit zákazníkům, aby si ji mohli vychutnat v příjemném a klidném prostředí.

Sortiment společnosti Amorino však nezahrnují pouze proslulé zmrzliny. Ochutnat zde můžete také čokolády, sorbety či dortíky. Vše z prvotřídních surovin, které zpracovávají skuteční mistři cukráři.

Zakladatelé Paolo Benassi a Cristiano Sereni si díky jejich dokonale promyšlené filozofii rychle otevřeli dveře do celého světa. Amorino Gelato zaznamenalo rychlý start a dnes si tuto báječnou zmrzlinu můžeme vychutnat ve více než 250 pobočkách po celém světě, od Paříže až po Šanghaj. A tento fenomén se naštěstí nevyhnul ani České republice. Svůj zmrzlinový květ si můžete vychutnat v našem hlavním městě. V centru Prahy blízko Malostranského náměstí nabízí zmrzlinářství Amorino okolo 30 druhů báječných příchutí, ze kterých si sestavíte tu vaši jedinečnou květinu. Letošní léto zkrátka bude ve znamení ledových růží.

http://extrastory.cz/uz-zadne-kopecky-ale-okvetni-platky-nejlepsi-zmrzlina-na-svete-je-jako-kvetina.html
http://www.decopierre-cz.cz/decopierre-a-luxusni-zmrzlina-v-praze-na-jednom-miste-chcete-tip-n23016.htm
http://www.magazinelita.cz/clanek/6837-svetozname-italske-zmrzlinarstvi-amorino-poprve-v-cesku/
http://www.foodgeekandlove.fr/foodnews/amorino-lance-gamme-sorbets-vegan-8981
http://www.amorino.com/en/

Inzerce