Je tomu již 1 rok, kdy jsme 1. srpna 2014 spustili internetový časopis DiaryoftheWinners.cz. Za tu dobu se odehrálo spoustu událostí a my jsme velmi pyšní na to, kam jsme se společně s Vámi, našimi čtenáři posunuli. Velmi rádi bychom tuto událost oslavili článkem, ve kterém se podělíme o naše další vize a plány.

V první řadě bychom chtěli poděkovat Vám čtenářům, za sledování stránek. Když nebude nikdo číst naše příspěvky, nebude mít smysl je psát, proto jsme velmi rádi, že se Vám naše články líbí. Vidíme, že má smysl to, co děláme a nás velmi těší, že nás sami kontaktujete a reagujete na naše články. Pomáhá to v růstu jak nám, tak Vám a za to jsme velmi vděční. Rádi bychom společně s Vámi vytvořili jeden z nejúspěšnějších časopisů osobnostního růstu v ČR a poté třeba i na světě. Budeme tedy rádi za jakoukoliv další připomínku, nápad nebo kritiku, kterou nám zašlete.

Zatím pevně věříme, že se nám daří naplňovat to, co jsme si předsevzali. Nechceme Vám radit jak na úspěch, ale chceme být pouhým prostředníkem, díky kterému se budeme všichni schopni napojit na úspěšně a inspirativní osobnosti a využít tak jejich mysl ke svému bohatství. Ať už nám jde o bohatství materiální nebo mentální.

Pro zajímavost si můžeme povědět něco ze statistiky. Za ten rok se nám podařilo zpracovat a uveřejnit 147 článků, což je jeden článek každý 2. – 3. den. Rádi bychom toto číslo během příštího roku snížili a byli mnohem více aktivní než doposud. Zpracovali jsme jeden rozhovor v kategorii „10 otázek“. Toto číslo bychom rádi zvýšili opravdu mnohem více, proto budeme velmi rádi, pokud nám pošlete jméno někoho, s kým byste tu rádi viděli další rozhovor. V kategorii „Citáty na téma“ jsme přidali 15 témat, na které jsme vyhledali citáty a celkově je v naší databázi přes 300 citátů, které se objevily v různých příspěvcích. Nejvíce je zde článků na téma motivace v kategorii „Keep dreaming“, kde je dnes přes 80 příspěvků. Další velkou kategorií jsou životopisy, kde jsme zpracovali a vyhledali informace k více jak 40 životním příběhům fantastických lidí.

Novinkou je zkrácená doména www.dotw.cz, kterou jsme zprovoznili pro jednodušší a rychlejší vyhledávání stránek.

Domníváme se, že jsme postavili silné základy proto, aby vznikl fantastický projekt, díky kterému se dnes můžou nechat inspirovat desítky lidí. Budeme vděční za jakoukoliv podporu (pokud se Vám stránky líbí) aby se v nadcházejícím roce mohlo nechat inspirovat lidí několikanásobně více.

Ještě jednou děkujeme za energii, kterou nám dávají Vaše zprávy. Všem Vám přejeme mnoho úspěchů a budeme velmi rádi, pokud se o svůj příběh úspěchu podělíte s námi. Třeba právě Váš příběh, klidně i „malého“ vítězství, může inspirovat někoho, kdo právě ztratil naději a potřebuje ji znovu nalézt.

Go Success!
Váš DotW team.

Inzerce