Rádi bychom vás všechny srdečně pozvali k účasti v naší žurnalistické soutěži s Diary, ve které můžete vyhrát Tablet a několik dalších skvělých cen! Jediné co je pro to potřeba udělat je připravit sloh/článek na předem dané téma. Články poté posoudí naši redaktoři a ty nejlepší budou publikovány přímo v našem magazínu DiaryoftheWinners.cz a první tři nejlepší se mohou těšit na skvělé ceny!

Společně s celou naší redakcí jsme se rozhodli zorganizovat soutěž, ve které bychom rozvinuli nejen talent pro psaní, ale také rozvinuli určitý směr myšlení úspěchu každého účastníka. Pojďme se tedy podívat, co je předmětem soutěže a co můžete vyhrát…

Jaké jsou ceny?

1. místo získá nový Tablet Lenovo Essential 16GB 7″ Ebony
2. místo získá nová Sluchátka Philips v černé barvě
3. místo získá knihu od Roberta T. Kiyosakiho s názvem Proč jedničkáři pracují pro trojkaře

 

Co je potřeba udělat?

Pro účast v soutěži je potřeba, abyste nám do konce února zaslali článek na jedno z vybraných témat níže. K článku mohou být připojeny obrázky nebo videa. Příspěvky prosíme zasílat na:

soutez@diaryofthewinners.cz

Jaká jsou témata?

1. Sen – O čem sníte? V tomto tématu je úkolem napsat článek, ve kterém popíšete jeden z vašich největších snů. Možností může být materiální sen, sen z oblasti cestování, zážitků, ale také to může být sen o tom, kým se chcete stát. Inspiraci k tomuto tématu můžete nalézt v naší rubrice Keepdreaming. Limit slov je zde 300-700.
2. Životopis – Považujete někoho za opravdu úspěšného? V tom případě je toto téma přímo pro vás! Zde budeme rádi, pokud popíšete příběh někoho, kdo je podle vás úspěšný ať už v jakémkoliv směru. Nezapomeňte zde zmínit, proč vás daný člověk inspiruje a v čem se od něho můžeme učit. Inspiraci můžete hledat v naší rubrice Životopisy. Limit slov je zde 300-800.
3. Rozhovor – Rádi se učíte přímo od úspěšných? Pojďte se stát opravdovým redaktorem a udělejte rozhovor na téma úspěch/učení/růst s někým kdo je podle vás inspirativní! Možnosti jsou zde velmi otevřené. Důležité je, abychom se měli možnost s odpovědí daného člověka opravdu učit a zároveň se nechat inspirovat k úspěchu. Inspiraci můžete nalézt v naší rubrice Rozhovory. Limit slov je zde 300-1500.

Výherce soutěže bude vyhlášen na konci března.

Pojďte si zasoutěžit a zároveň se u toho skvěle pobavit s celým naším týmem DotW! Těšíme se na vaše skvělé příspěvky a v případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat.

Inzerce